mp3 indir
Çok Sevdim Yalan Oldu
 
Fatih Bulut - Çok Sevdim Yalan Oldu
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Çok Sevdim Yalan Oldu
Boyut
: 4.14 MB
İndirme
: 23793 Toplam İndirme
13-07-2019 Tarihinde eklendi, Toplam 23793 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın
Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Fatih Bulut - Çok Sevdim Yalan Oldu )
Çok Sevdim Yalan Oldu Şarkı Sözü

Fatih Bulut Çok Sevdim Yalan Oldu Mp3 İndir, Çok Sevdim Yalan Oldu Müzik İndir Dinle

Çok Sevdim Yalan Oldu

Son günlerde Çok Sevdim Yalan Oldu isimli bir parça radyo ve videolarda sürekli paylaşılıyor. Fatih Bulut’a ait olan parçanın kısa bir süre öncesinde de klibi yayımlandı. Klip İstanbul’un kültür kokan yerlerinde ve Fatih bulut ön plana çıkarılarak çekilmiş. İrem Sak’ın sosyal medyada kısa bir süre önce paylaştığı bu şarkı izlenme rekorları kırdı. Hatta yoğun istek üzerine Sak, şarkıya kendi çektiği ikinci bir klipte yayımladı.

Hareketli bir müziğin eşlik ettiği Fatih Bulut - çok sevdim yalan oldu indir işlemi yapıldıktan sonra dinlenebilir. Uykular haram oldu diyerek başlanılan şarkı gençliğim talan oldu diyerek devam ediyor. Geçimini düğün ve diğer organizasyonlarda şarkı söyleyerek kazanan Fatih Bulut ise bu ilgiden oldukça memnun gözüküyor.
Çok Sevdim Yalan Oldu Anahtar Kelimeler
Fatih Bulut Çok Sevdim Yalan Oldu Mp3 İndir Dinle , Fatih Bulut Çok Sevdim Yalan Oldu Şarkı Sözleri , Fatih Bulut Albümleri , Fatih Bulut Çok Sevdim Yalan Oldu Cep Telefonuna Mp3 İndir,Çok Sevdim Yalan Oldu bedava mp3 indir ,Çok Sevdim Yalan Oldu cepten ücretsiz indir

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.