mp3 indir
Bi Tek Ben Anlarım
 
KÖFN - Bi Tek Ben Anlarım
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Bi Tek Ben Anlarım
Boyut
: 7.49 MB
İndirme
: 83515 Toplam İndirme
18-03-2022 Tarihinde eklendi, Toplam 83515 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın
Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (KÖFN - Bi Tek Ben Anlarım )
Bi Tek Ben Anlarım Şarkı Sözü

KÖFN Bi Tek Ben Anlarım Mp3 İndir, Bi Tek Ben Anlarım Müzik İndir Dinle

KÖFN - Bi' Tek Ben Anlarım indir

Köfn tarafından çıkarılan Bi’ Tek Ben Anlarım şarkısı 3 ay gibi kısa bir sürede 19 milyon izlenime ulaştı. Köfn grubu elektro pop tarzında başarılı şarkılara imza atan bir grup. Grubun üyeleri Selman Tin ve Bilge Kaan Etil tarafından kliplendirilen şarkı alışılmışın dışında başarılı bir kliple yayınlandı. Klibin sanatsal yönüne binlerce yorum yapan takipçiler şarkıyı üst sıralara taşımaya devam ediyor.
Bi' Tek Ben Anlarım şarkısının sözleri ve müziği Selman Tin’e ait. Prodüksiyonda Bilge Kaan Etil’in imzası bulunan şarkının masteringi Akın Erdem Kadız, back vokalleri ise Zeynep Bastık’a ait. Türk pop müziğinin klasik çizgilerine yeni kıvrımlar eklemeyi başaran Köfn grubu Bi’ Tek Ben Anlarım şarkısı ile kariyerlerinin şu ana kadarki en büyük çıkışını yakalamış durumda.
Bi' Tek Ben Anlarım İndir
Bİ’ Tek Ben Anlarım şarkısı yayınlandığı ilk haftadan sonra katlayarak dinlenmeye devam etti. Bunun sebebi ise şarkının dinledikçe daha da beğenilmesi. Şarkının soundları gerçekten sağlam çalışılmış ve karşılığını da almış durumda.
Mp3Semti yüksek ses kalitesi ve güvenilir alt yapısıyla Bi’ Tek Ben Anlarım şarkısını sizler için listelerine eklemiştir. Şarkıyı mp3 formatında indir butonuna basarak indirebilir veya dinleyebilirsiniz.
Bi’ Tek Ben Anlarım Sözleri
Teninin üzerinden kayan bi buzdur
Uzak bakışlarım
Hiç izlememiş olsaydım bu filmi
Canımı acıtırdı

Ama seni bilmek
Seni bilmek
Seni bilmek
Beynimde bi kurşun

Seni bilmek
Seni bilmek
Seni bilmek
En büyük ceza

Her anın aklımda
Her kıvrımın
Sanmasınlar asla
Seni benden ayrı
Savrulur savrulur
Saçlarında hayatın
Seni sorsunlar benden
Bi’ tek ben anlarım
Bi Tek Ben Anlarım Anahtar Kelimeler
KÖFN Bi Tek Ben Anlarım Mp3 İndir Dinle , KÖFN Bi Tek Ben Anlarım Şarkı Sözleri , KÖFN Albümleri , KÖFN Bi Tek Ben Anlarım Cep Telefonuna Mp3 İndir,Bi Tek Ben Anlarım bedava mp3 indir ,Bi Tek Ben Anlarım cepten ücretsiz indir

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.