mp3 indir
Sarkilar
Velet Şarkıları Mp3 İndir - Velet
1991 doğumlu olan Talip Gören namı diğer “Velet” rap müziğin sevilen isimleri arasında yer almaktadır. Rap müziğine gönül veren özellikle genç kitlenin beğenisini yaptığı çalışmalarla kısa sürede kazanan Velet, 2 albümü ve bir çok single çalışmasıyla adımlarını güçlendirmeye devam etmektedir.
Velet (Talip Gören) Kimdir?
Sevilen şarkılarıyla beraber hayat hikayesi de oldukça merak edilen Velet, 27 Mart 1991 yılında Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde dünyaya gelmiştir. Henüz 1 yaşındayken ailesiyle birlikte İngiltere’ye yerleşmiş ve yaşamını orada devam ettirmektedir.
Gurbetçi kişiliği, bulunduğu çevrede gördüğü dışlamalar ve aksiyonlu geçen çocukluk/ergenlik dönemleri şarkıcıyı rap müziğine yönlendirmiştir. Nitekim seçtiği takma adı bile kavgacı ve haylaz çocuk manasını taşıyan Velet olmuştur. Şarkılarında sıklıkla anılarına yer veren Velet, 20 yaşında Türkiye’ye gelerek askerlik görevini yerine getirmiştir. Askerliğin ardından tekrar İngiltere’ye dönerek şarkılarını çıkarmaya başlamıştır.
Velet Şarkıları , Müzik Hayatı
Sagopa Kajmer hayranlığını dile getiren Velet, ilk şarkısını hapishanede kaldığı yıl olan 17 yaşında yazmıştır. “Aşkın İnadına” şarkısı halen sevilerek dinlenen rap parçalar arasında bulunmaktadır. Asıl çıkışı ise “Beyin Lazım” adlı çalışması olmuştur. “Çatla” şarkısı Youtube’de 82 milyon izlenimi geçmiştir.
Bir ara menajeri ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle tüm şarkıları Youtube’den silinen Velet, müziği bırakma kararı alarak sevenlerini bir hayli üzmüştür. Fakat hayranlarının çağrıları neticesinde 2020 yılında tekrar şarkılarını yayınlamaya başlamıştır. Rap sanatçısı Velet’in tüm şarkılarını listemizden dinleyebilirsiniz.
mp3 indir

Velet Şarkıları Mp3 İndir - Velet

Sanatçının Tüm Albümleri

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.