mp3 indir
Sarkilar
Seksendört
Ankara merkezli rock grubu Seksendört 2000 yıllara “Ölürüm Hasretinle” isimli şarkıyla imza atmayı başarmış sevilen pop/rock gruplarından olmuştur. 2020 yılında dağılma kararlarını duyuran grup 30’lu yaşların sevdiği ve takip ettiği çalışmalar derlemiştir. Özellikle pop müzikte “İstanbul olmazsa olmaz” algısını çizdikleri başarılı duruşlarıyla dağıtmışlardır.
Grup Seksendört Kimdir?
Grup Seksendört dört müzisyenden oluşan özgün bir pop rock grubudur. 1999-2001 yıllarında adını duyuran grubun “Ölürüm Hasretinle”, “Sen Kal Ölene Kadar” gibi başarılı şarkıları uzun yıllar dillerden düşmemiştir. 2012 yılında Türkiye Müzik Ödülleri organizasyonu tarafından yılın en başarılı müzik grubu seçilmiştir.
İlk kuruldukları yıl Sex and Dirt adıyla müzik piyasasına adım atmak isteyen grup daha sonra adını “Seksendört” olarak değiştirmiştir. 4 Kişiden oluşan grupta Tuna VELİBAŞOĞLU solist ve gitar, Okan Ozen bas gitar, Erdem Ocak gitar, Serter Karadeniz ise davul çalmaktadır.
Kurulduğu yıllarda İngilizce coverler seslendiren grup daha sonra Türkçe parçalar yazmaya ve single olarak yayınlamaya başlamıştır. Ardından ilk albümlerini 2005 yılında çıkarmışlardır. İlk albümlerinde yer alan 10 parçanın da hem söz, hem de bestelerinin kendilerine ait olması gruba özel bir ayrıcalık olarak müzik ustaları tarafından takdir görmüştür.
Oldukça başarılı albümleri ve şarkılarıyla geniş kitleler tarafından beğeniyle takip edilen grubun dağılması hayranlarını üzmüştür. Grubun tekrar bir araya gelme ihtimali takipçileri tarafından dile getirilse de net bir gelişme bulunmuyor.
Grup Seksendört Albümleri:
Seksendört (2005)K.G.B (2008)Akıyor Zaman(2011)Akustik
Grup Seksendört tarafından hazırlanan albümlerde yer alan tüm şarkıları listemizden dinleyebilirsiniz.

Seksendört Şarkıları Mp3 İndir - Seksendört

  • 1
Sanatçının Tüm Albümleri

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.