mp3 indir
Canbay Wolker

Canbay & Wolker rap dünyasına yeni giriş yapan iddialı genç rapçiler arasında yer almaktadır. 2 Genç rapçinin birlikte kurduğu bir grup olan Canbay Wolker şarkılarını geniş kitlelere ulaştırmıştır. 2018 Yılında ilk defa çıkardıkları “ Elbet Bir Gün” parçaları kısa sürede listeleri alt üst etmeyi başarmıştır. 150 Milyon izlenmeyi aşan şarkıları ile hayran kitleleri artan grubun şarkıları Fox Tv ve Blue Tv gibi kanalların “Şampiyon”, "Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana’da” gibi dizilerde kullanılmıştır.

Canbay Wolker Kimdir?

Grubun Canbay mahlaslı üyesi Vahap Canbay Kasım 1997 doğumlu genç bir yetenektir. Wolker ise Tokatlı bir rap şarkıcısı olan Umut Bolat’tır. İkili ilk kayıtlarını 2011 amatör bir ortamda kendi gayretleri ile almayı başarmış ve bu alanda ilke imza atmışlardır. İstanbul Bağcılarda büyüyen ve lise eğitimlerini tamamlayan ikili tüm çalışmalarını birlikte piyasaya sürmüşlerdir. Halen başarılı rap şarkılarıyla gelecek vadeden genç rapçiler arasında gösterilmektedir.

Canbay Wolker Tarzı?Tarzları rap severler tarafından tam anlaşılamayan ikili aslında rap müziğin gangsta türü ile arabeks ritimlerini sentezlemiştir. Gazapizm etkisinde oldukları fark edilen ikilinin şarkılarında özgünlük seviyeleri takdire şayandır.

Canbay Wolker Şarkıları

Şarkıları ile amatörlükten profesyonelliğe doğru ilerlediklerini açıkça ortaya koyan Canbay Wolker çıkış parçası “Elbet Bir Gün” oluştur. “Leylim Yar”, “Dört Duvar”, “Fersah” ve “Yangınlar” gibi parçaları dikey popülarite yakalamalarını sağlamıştır. Mp3semti.com sitemizden Canbay&Wolker grubuna ait tüm rap şarkıları dinleyebilirsiniz. mp3 indir

Canbay & Wolker Şarkıları Mp3 İndir - Canbay & Wolker

Sanatçının Tüm Albümleri

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.