mp3 indir

Buray Şarkıları indir

Buray kısa sahne adı ile bilinen Buray Hoşsöz 1984 yılında Kıbrıs Lefkoşa'da dünyaya gelen pop şarkıcısıdır. 2022 yılı itibariyle 37 yaşında olan Buray pop müzik dalında şarkılar seslendirmekte aynı zamanda şarkı sözü yazmaktadır. Sahne çalgısı olarak gitar çalan Buray 2015 yılı itibariyle etkin olarak adını duyurmuş ve halen popülaritesini çalışmalarıyla yükseltmeye devam etmektedir.

Buray Türk Maarif Koleji'nde Lise eğitimini tamamladıktan sonra Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde müzik bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisansını ise Glamorgan Üniversitesinde müzik prodüksiyonu ve ses mühendisliği bölümünde tamamlamıştır.

Buray Şarkıları Ve Müzik Kariyeri

Avustralya'da tanıştığı besteci ve şarkı sözü yazarı Gözde Ançel ile şarkı çalışmaları yapan Buray, Ferhat Göçer'in seslendirdiği “Unutmuş Çoktan” başta olmak üzere Ömür Gedik ve Selim Gülgören gibi şarkıcılara da birçok Beste vermiştir.

İlk albümü “Bir Şişe Aşk”ı 2015 yılında hazırlayan Buray oldukça rağbet görmüş ve çeşitli konserler vermiştir. Aynı zamanda Kuzey, Rober Hatemo, Soner Arıca, Haluk Levent gibi ünlü isimlere gitarist olarak eşlik etmiştir.


2004 yılında United Boyband adlı grupta solist iken Kıbrıs Euro Vizyon elemelerinde finale kalan şarkıcı İngiltere'de konser vererek dikkatleri çekmiştir. Sonrasında Babutsa isimli grubun 2008 yılında çıkardığı “yanayım” adlı albümdeki şarkılara aranjörlük yapmış ve gitarla eşlik etmiştir.

“Sen Sevda mısın” adlı şarkısı Türkiye top 10 listelerinde bir numaraya kadar yükselen şarkıcı toplamda 5 albüm 20'nin üzerinde single/tekli çalışması ve birçok klip çekmiştir.

Buray şarkılarısitemizde mevcut olup MP3 formatında dinleyebilir veya “ indir” butonuna basarak telefonunuza indirebilirsiniz.

mp3 indir

Buray Şarkıları Mp3 İndir - Buray

Sanatçının Tüm Albümleri

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.