mp3 indir
Burak Bulut

Burak Bulut, Kurtuluş Kuş ile birlikte çıkardığı parçalarla son yıllarda adından oldukça söz ettiren Türk şarkıcıdır. Ebru Yaşar'la birlikte 2021’de yaptığı düet parçası ise listelerinin üst sıralarında uzunca süre kalmayı başarmıştır. Doğum yılı hakkında net bir bilgi bulunmayan Burak Bulut'un 1980 yılında dünyaya geldiği tahmin edilmektedir. Aslen memleketi Elazığ olan şarkıcı 1,76 cm boyundadır.

Burak Bulut Şarkıları

Burak Bulut son dönemde piyasaya çıkmasına rağmen şarkıları ve düetleri oldukça tutulan, tarzı ve şarkıya hakimiyetiyle beğenilen bir şarkıcıdır. Düet parçaları yüksek perdeden kontrollü sesiyle adeta sırtlayan şarkıcı, bir çok ünlü isimle birlikte düet yapmıştır. Ebru Yaşar ile birlikte seslendirdiği “İçime Ata Ata” parçası 24 saat içerisinde 3,5 milyon dinlenme alarak rekor kırmıştır. “Baba Yak”, “Leyla Mecnun”, “Es Deli Deli”, “Kafama Sıkasım Var”, “Nabız”, “Sevmedim Deme” gibi şarkılarıyla YouTube ve Spotify platformlarında listelere hep üst sıralardan girmeyi başarmıştır.“Burak Bulut nasıl ünlü oldu?” sorusu araştırılan ve merak edilen sorulardan bir tanesidir. Burak Bulut ilk olarak YouTube kanalı üzerinden kendi çalışmalarını yayınlamaktayken 2021 yılında Kurtuluş Kuş ile birlikte “Sevmedim Deme” şarkısını seslendirerek büyük çıkış yakalamıştır.Burak Bulut hakkında merak edilen bir diğer konu ise eğitimi olmuştur. Burak Bulut Korgeneral Hulusi Sayın Ticaret Meslek Lisesinde bankacılık ve finans üzerine eğitim aldıktan sonra üniversite eğitimini de aynı bölümden yapmıştır. Güçlü sesi ile şarkıların ritmini ve akışını bir anda yukarıya taşımayı başaran Burak Bulut başarmanın yolu inanmaktan geçer mesajı ile çalışmalarına devam etmektedir.

mp3 indir

Burak Bulut Şarkıları Mp3 İndir - Burak Bulut

Sanatçının Tüm Albümleri

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.