mp3 indir semti
Son Yaprak
 
Veysel Mutlu - Son Yaprak
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Son Yaprak
Boyut
: 3.82 MB
İndirme
: 652 Toplam İndirme
26-09-2019 Tarihinde eklendi, Toplam 652 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Veysel Mutlu - Son Yaprak )
Son Yaprak Şarkı Sözü
Veysel Mutlu - Son Yaprak İndir

Kadife gibi bir sese sahip olan Veysel Mutlu son yaprak şarkısı ile sevdiği insana seslenirken aslında aşka düşmüş pek çok insanın da dillendiremediği duygulara tercümanlık ediyor. Şarkıcı, yaşamı boyunca karşılaştığı zorluk ve sıkıntılara değindiği şarkısında sevdiği kadına ömür boyu onu beklediğini söylüyor.

Yapayalnız geçirdiği yılların ardından aşkı bulan veysel mutlu son yaprak indir şarkısı ile aslında sevdiği kadını kaybederse tekrar yalnız kalmaktan korktuğunu nameler eşliğinde itiraf ediyor. Son yaprağın dalından düştüğünü söyleyen şarkıcı, sevgilisine ona ne kadar çok alıştığını söylerken aynı zamanda onu bırakıp giderse yaşayamayacağını ve öleceğini haykırıyor. Aşkı ve ayrılık korkusunu oldukça derinden hissettiren Veysel Mutlu - son yaprak indir şarkısı ile pek çok insanı kalbinden yakalamayı başarıyor.
Son Yaprak Anahtar Kelimeler
Veysel Mutlu Son Yaprak Mp3 İndir Dinle , Veysel Mutlu Son Yaprak Şarkı Sözleri , Veysel Mutlu Albümleri , Veysel Mutlu Son Yaprak Cep Telefonuna Mp3 İndir,Son Yaprak bedava mp3 indir ,Son Yaprak cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.