mp3 indir semti
Onu Mu Bunu Mu
 
Veysel Mutlu - Onu Mu Bunu Mu
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Onu Mu Bunu Mu
Boyut
: 2.35 MB
İndirme
: 452 Toplam İndirme
26-09-2019 Tarihinde eklendi, Toplam 452 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Veysel Mutlu - Onu Mu Bunu Mu )
Onu Mu Bunu Mu Şarkı Sözü
Veysel Mutludan Hareketli Parça

Sevinçler Veysel Mutlu ile yaşanır diyen sanat severler için büyük bir parça. Benim gönlüm yar ister, yaz ortası kar ister diyen sanatçı imkansızı istediğini dile getiriyor. Üstelik bunu mizahi bir dille yaparak eserine hareket katmayı da başarıyor. Öncelerin en sevilen şarkılarından olan Veysel Mutlu - onu mu bunu mu indir günümüzde de sevilerek dinlenmeye devam ediyor.

Derdime ortak olsun, bir vefalı yar ister diyen sanatçı, arkasından eşlik edenler ile alkışları toplamayı başarıyor. Düğünlerde dinlenme oranı da bir hayli yüksek olan bu şarkı oldukça beğeni toplamış. Veysel Mutlu sevenleri bu sanatçının yapıtlarının tamamına destek olmak istiyor. Bu şarkıyı dinlemeye bıkmayan sevenleri ise sanatçıya büyük bir destekçi olmayı başarmaktadır.
Onu Mu Bunu Mu Anahtar Kelimeler
Veysel Mutlu Onu Mu Bunu Mu Mp3 İndir Dinle , Veysel Mutlu Onu Mu Bunu Mu Şarkı Sözleri , Veysel Mutlu Albümleri , Veysel Mutlu Onu Mu Bunu Mu Cep Telefonuna Mp3 İndir,Onu Mu Bunu Mu bedava mp3 indir ,Onu Mu Bunu Mu cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.