mp3 indir semti
Memleketim Senden Ayrı
 
Veysel Mutlu - Memleketim Senden Ayrı
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Memleketim Senden Ayrı
Boyut
: 3.97 MB
İndirme
: 310 Toplam İndirme
26-09-2019 Tarihinde eklendi, Toplam 310 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Veysel Mutlu - Memleketim Senden Ayrı )
Memleketim Senden Ayrı Şarkı Sözü
Veysel Mutlu Memleket Özlemi Parçası

Gurbetçilerin hislerine tercüman olan sanatçı bu yapıtı ile de yine gurbetçileri kendine hayran bırakmıştır. Gurbette yaşanan zorluklar cabası ama memleket özlemi bundan daha önemlidir. Yaz bahar ayları geldi, yine gönlüm sensiz dertli, Hasretin yüreğimin derdi memleketim senden ayrı... Bu dizeler memleket özlemini anlatan en güzel dizelerden birisi olmaya aday durumdadır.

İlle de vatanım diyen gurbetçiler için Veysel Mutlu - memleketim senden ayrı indir büyük bir sanat yapıtı olarak dinlenmektedir. Usta sanatçı bu şarkısında da özlemi, hasreti ve memleket sevgisini işlemeyi başarmıştır. Gurbet yaşamı seçmek zorunda olan tüm gurbetçilerin dikkatle dinlediği bu parça herkese kendinden bir parça bulma imkanı da sunmaktadır. Bu sayede parça üstün dinlenme sayısını yakalamıştır.
Memleketim Senden Ayrı Anahtar Kelimeler
Veysel Mutlu Memleketim Senden Ayrı Mp3 İndir Dinle , Veysel Mutlu Memleketim Senden Ayrı Şarkı Sözleri , Veysel Mutlu Albümleri , Veysel Mutlu Memleketim Senden Ayrı Cep Telefonuna Mp3 İndir,Memleketim Senden Ayrı bedava mp3 indir ,Memleketim Senden Ayrı cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.