mp3 indir semti
İnilersin Dolap
 
Veysel Mutlu - İnilersin Dolap
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: İnilersin Dolap
Boyut
: 2.58 MB
İndirme
: 255 Toplam İndirme
26-09-2019 Tarihinde eklendi, Toplam 255 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Veysel Mutlu - İnilersin Dolap )
İnilersin Dolap Şarkı Sözü
Derdin Ne Dolap Veysel Mutlu' Dan

Geçmişten günümüze halk ozanı olarak sanat yapıtı ortaya koyan Veysel Mutlu her parçasında insanlara farklı mesajlar iletmektedir. Elinde sazı, dilinde türküsü ile tam bir halk ozanı olmayı hak etmiş sanatçı geniş bir hayran kitlesine sahiptir. En mutlu anlardan en hüzünlü anlara sevdiklerinin her anında türküleri ile yan yana olabilen bir sanatçıdır.

Bu şarkısında da Veysel Mutlu - inilersin dolap indir yine saz elinde, türkü dilinde yakıp kavurmuştur. Ne inilersin dolap, derdin ne senin, sende mi ayrıldın mazlum yarinden. Bu dizeler de en büyük acının yardan ayrılmak olduğu vurgulanarak, dolaba ayrılık acısı yüklemiştir. Mizah dolu anlatımı ile farklı bir seçenek olan bu parça sevenleri tarafından yoğun ilgi görmüştür.
İnilersin Dolap Anahtar Kelimeler
Veysel Mutlu İnilersin Dolap Mp3 İndir Dinle , Veysel Mutlu İnilersin Dolap Şarkı Sözleri , Veysel Mutlu Albümleri , Veysel Mutlu İnilersin Dolap Cep Telefonuna Mp3 İndir,İnilersin Dolap bedava mp3 indir ,İnilersin Dolap cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.