mp3 indir semti
Gönül
 
Veysel Mutlu - Gönül
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Gönül
Boyut
: 3.53 MB
İndirme
: 364 Toplam İndirme
26-09-2019 Tarihinde eklendi, Toplam 364 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Veysel Mutlu - Gönül )
Gönül Şarkı Sözü
Müziğinin Prensi olarak tanınan Veysel mutlu yine müzik listelerini altüst ederek pop müziğine yeni bir soluk katmıştır. Şarkıcı Veysel Mutlu - gönül indir şarkısıyla en çok indirilen ve en çok dinlenen şarkıcı unvanını kazanmıştır.

Klipte eşyalarını bir kamyona taşırken görünüyor. Ardında portakal ve mandalina kasalarını dizerek bir seyyar satıcı rolüne bürünür. Süslediği kamyonu ile beraber sokak sokak gezer, eline aldığı mikrofonla hem mandalina portakal satar hem de şarkısını söyler. Klipte sarı renkler hâkimdir. Sokak arasında verdiği konserle oldukça sıcak görüntüler elde eder. İnsanların eğlendiği görüntüler ortaya çıkmıştır.

Veysel mutlu şarkısında yeni zamanda Ferhat ile Şirin olmanın zor olduğunu, Mecnun Leyla'nın aşklarının artık bulunmadığını. Aşkın basit ve günlük olduğundan bahsetmiştir. Dünya hayatının yalan olduğunu, dünyadaki aşklarından yalan olduğunu söylemektedir. Kerem ve Aslının da aşklarını dile getirmektedir. Artık kendisine kimseyi sevmeyeceğini söylemekte ama yine de bu sözünü kalbinin tutmadığını dile getirir.

Gönül Anahtar Kelimeler
Veysel Mutlu Gönül Mp3 İndir Dinle , Veysel Mutlu Gönül Şarkı Sözleri , Veysel Mutlu Albümleri , Veysel Mutlu Gönül Cep Telefonuna Mp3 İndir,Gönül bedava mp3 indir ,Gönül cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.