mp3 indir semti
Anılar Hesap Sorar
 
Sonat Bağcan - Anılar Hesap Sorar
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Anılar Hesap Sorar
Boyut
: 3.70 MB
İndirme
: 37 Toplam İndirme
22-11-2017 Tarihinde eklendi, Toplam 37 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Sonat Bağcan - Anılar Hesap Sorar )
 1. Göktuğ

  seni çok seviyorum Ezgi ne kadar beni istemesen de...

 2. Rosa

  Keske kapansa yaralar ama kapanmiyor cünkü hayat hatalari affetmiyor her an hesap soruyor ve yanitsiz sessiz dilsiz kimsesiz rüzgarin kanatlarinda ucurumun kiyisinda kala kaliyorsun..

  i yuxek

  Freudu boşver.. Psikoloji varsayımlar ve kuramdan öteye geçmiyor. Gerçek hayatta biz acılar sayesinde insan oluyoruz. Acıyı hissetmemek değil olgunlaşmak gelişiyor. Gereksiz çocukluklar, anlamsız yorgunluklar.. Yalanlarını da yalancıları da tanıyorsun. Dayatılan, sandırılanı ve ihtiyacın olanı tanıyorsun.. Yani acı çekmeden olmuyor. Biraz intihar hayali kurmak, iç hesaplaşmalar iyi gelir.. Zamanla iyileşir. Ama zamanla iyileşeek diye sızı içini oymayı bırakmaz. Şu son cümlelerini çok yaşadım. Ethernal sunshine spotless mind sanki o kabussu ruh halini film yapmış ve gerçekten harika okumuşlar. Yani güzel hüngür hüngür ağlatır ama tekrar tekrar izlemek bana iyi geliyordu nedense. Öneririm. Acı duygusunu çok severim, bana yaşadığımı hissettiriyor derim her zaman.. Dokundukca gerçekten neyin acıdığını zamanla anlarsın.. Tutunacak birşeylerin eksilmesi bizim gibi duygusal toplumlar için dayanılması zor bir hal.. İnsanlardan uzak dur.. Unuttursunlar diye etrafındaki ilişkilere yönelmezsen saçma hatalara düşmekten kurtulursun bu arada.

  i yuxek

  yok ok kadar da değil.. huylu huyundan vazgeçmez. değişmiyorsun sadece kendini tanıyorsun. anlamları çözüyorsun :)

  Rosa

  Insanoglu aci cekmeden olgunlasmiyor,büyümüyor kendini bilip tanimiyor maalesef her can bu erdeme ulasamiyor öyle saniyorum ki ruh ve karekter yapisiyla ilgilidir. Ben insana dair anlamlari hala cözemedim artik ugrasmiyorum cünkü, insanoglu evrende anlasilmasi ve cözülmesi güc ve zor bir varlik olarak ebediyen kalan belki tek canli olacaktir..

  Yahya Sermet

  Uçurumlar her zaman sana bir dal uzatır oradan atladığında. Ama ben tutmamanı tavsiye ederim. Çünkü dibi görmek gerekir. Düşmekten korkmamalı ki insan yeniden kalkabilsin ayağı. İnsanları anlamakla uğraşmayın. Kendinizi anlayın kâfi.

Anılar Hesap Sorar Şarkı Sözü
Anılar Hesap Sorar İçin şarkı sözü eklenmemiş. Anılar Hesap Sorar Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
Anılar Hesap Sorar Anahtar Kelimeler
Sonat Bağcan Anılar Hesap Sorar Mp3 İndir Dinle , Sonat Bağcan Anılar Hesap Sorar Şarkı Sözleri , Sonat Bağcan Albümleri , Sonat Bağcan Anılar Hesap Sorar Cep Telefonuna Mp3 İndir,Anılar Hesap Sorar bedava mp3 indir ,Anılar Hesap Sorar cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.