mp3 indir semti
feat Echo Masta-Nasıl Yani
 
Revios - feat Echo Masta-Nasıl Yani
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: feat Echo Masta-Nasıl Yani
Boyut
: 2.96 MB
İndirme
: 7 Toplam İndirme
03-11-2017 Tarihinde eklendi, Toplam 7 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın
Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Revios - feat Echo Masta-Nasıl Yani )
 1. can yılmaz

  Herkesi kandırıyorlar,gidenler hiç bir zaman dönmeyecek Lüzumsuz beklemek,ben gidenlerden olmuşum hep Sırtıma aldığımda perperişan çantamı Anladım ki kalan için de zormuş gitme demek Yürüdüm çetin yollarını yurdun Hafızam ıssız ve çorak,bir fırtına kadar durgun Nasıl tanımlanır yolculuklarım? Sanki kaybettiğim her parçada kendimi buldum Şimdi sırt çantam kadar ağır göz kapaklarım Zaten aklımı da zor toparladım Derimi kavurmakta bak feleğin kor dudakları Bense buna karşı hiç bir hamle yapmamaktayım Ellerim yukarda,ne lanet teslim olmak Ama güçlüyüm hep ters köşeler eksik olmaz Çünkü felek haz alırdı bundan,kazanırdı onlar Ama başarır ve durmam,yollar çağırırsa korkma Bu benliğime yolculuğum Niçin varoluşum? Nefes alan korkuluğum sanki Ama asla basit biri olmadım Keşke olsaydım,onlar gibi gülümserdim belki Hayata tutunmayı sağlar öyle yalanlar Garip olan kalanların da yalnız oluşu Yıllarca yol gözler hep geride kalanlar bu, Gidenler anısına 1o yıllık saygı duruşu. Gidenler anısına 1o yıllık saygı duruşu Zaten gitmek de birazcık ölmek gibi Ölenler anısına 1o yıllık saygı duruşu Zaten kalmanın ölmekten ne farkı var?

 2. Erdem Karanfil

  Birader allah razı olsun senden

 3. Emre ozgul

  KARDESIM SANA ULASICAMIZ BIR ILETISIM ADRESI VARMI

  İES BEAT

  Emre ozgul instagram @efsies

 4. antepli rafg

  :`) guzel dosdum <3

feat Echo Masta-Nasıl Yani Şarkı Sözü
feat Echo Masta-Nasıl Yani İçin şarkı sözü eklenmemiş. feat Echo Masta-Nasıl Yani Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
feat Echo Masta-Nasıl Yani Anahtar Kelimeler
Revios feat Echo Masta-Nasıl Yani Mp3 İndir Dinle , Revios feat Echo Masta-Nasıl Yani Şarkı Sözleri , Revios Albümleri , Revios feat Echo Masta-Nasıl Yani Cep Telefonuna Mp3 İndir,feat Echo Masta-Nasıl Yani bedava mp3 indir ,feat Echo Masta-Nasıl Yani cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.