mp3 indir semti
feat Echo Masta-Nasıl Yani
 
Revios - feat Echo Masta-Nasıl Yani
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: feat Echo Masta-Nasıl Yani
Boyut
: 2.96 MB
İndirme
: 100 Toplam İndirme
03-11-2017 Tarihinde eklendi, Toplam 100 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Revios - feat Echo Masta-Nasıl Yani )
 1. can yılmaz

  Herkesi kandırıyorlar,gidenler hiç bir zaman dönmeyecekLüzumsuz beklemek,ben gidenlerden olmuşum hepSırtıma aldığımda perperişan çantamıAnladım ki kalan için de zormuş gitme demekYürüdüm çetin yollarını yurdunHafızam ıssız ve çorak,bir fırtına kadar durgunNasıl tanımlanır yolculuklarım?Sanki kaybettiğim her parçada kendimi buldumŞimdi sırt çantam kadar ağır göz kapaklarımZaten aklımı da zor toparladımDerimi kavurmakta bak feleğin kor dudaklarıBense buna karşı hiç bir hamle yapmamaktayımEllerim yukarda,ne lanet teslim olmakAma güçlüyüm hep ters köşeler eksik olmazÇünkü felek haz alırdı bundan,kazanırdı onlarAma başarır ve durmam,yollar çağırırsa korkmaBu benliğime yolculuğumNiçin varoluşum? Nefes alan korkuluğum sankiAma asla basit biri olmadımKeşke olsaydım,onlar gibi gülümserdim belkiHayata tutunmayı sağlar öyle yalanlarGarip olan kalanların da yalnız oluşuYıllarca yol gözler hep geride kalanlar bu,Gidenler anısına 1o yıllık saygı duruşu.Gidenler anısına 1o yıllık saygı duruşuZaten gitmek de birazcık ölmek gibiÖlenler anısına 1o yıllık saygı duruşuZaten kalmanın ölmekten ne farkı var?

 2. Erdem Karanfil

  Birader allah razı olsun senden

 3. Emre ozgul

  KARDESIM SANA ULASICAMIZ BIR ILETISIM ADRESI VARMI

  İES BEAT

  Emre ozgul instagram @efsies

 4. antepli rafg

  :`) guzel dosdum <3

feat Echo Masta-Nasıl Yani Şarkı Sözü
feat Echo Masta-Nasıl Yani İçin şarkı sözü eklenmemiş. feat Echo Masta-Nasıl Yani Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
feat Echo Masta-Nasıl Yani Anahtar Kelimeler
Revios feat Echo Masta-Nasıl Yani Mp3 İndir Dinle , Revios feat Echo Masta-Nasıl Yani Şarkı Sözleri , Revios Albümleri , Revios feat Echo Masta-Nasıl Yani Cep Telefonuna Mp3 İndir,feat Echo Masta-Nasıl Yani bedava mp3 indir ,feat Echo Masta-Nasıl Yani cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.