mp3 indir
Yanıram Aşkına Can Yar
 
Mustafa Yıldızdoğan - Yanıram Aşkına Can Yar
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Yanıram Aşkına Can Yar
Boyut
: 3.99 MB
İndirme
: 356 Toplam İndirme
13-08-2017 Tarihinde eklendi, Toplam 356 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın
Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Mustafa Yıldızdoğan - Yanıram Aşkına Can Yar )
 1. hayal komedisi

  Ağzına sağlık Mustafa Yıldızdoğan. Helal olsun sana. 30 küsür videodan sonra ( ki içinde Azeriler de var) ilk defa düzgün okuyan sana rastladım.

 2. hayal komedisi

  İlginçtir Azeri veya Türk bir çok yorumcudan daha iyi yorumlamış. Hakkını vermiş. Sadece şivede bir kaç eksik var o kadar. Şivedeki o eksikleri halledip okusa direk bir Azeri okuyor sanabilirdim. Hiç sevmem bu adamı ama yiğidi öldür hakkını ver. Gerçekten iyi okuyor. İşte şivedeki aksaklıkları hallettiği zaman ve biraz daha hissederek okusa daha iyisini okuyan çıkmayacak buna eminim. Azeri tonunda azeri yürüyüşünde Azeri sesinde okumuş ama şive olarak biraz zorlanıyor. Vurguları azeri gibi sadece şivede birazcık sıkıntı var. Hiç sevmediğim Mustafa Yıldızdoğanın bu türküyü doğru yorumlaması beni şaşırttı doğrusu. Ne diyeyim helal olsun. Yerli ve Azeri 30 dan fazla video izledim yüzdeye vurursak yüzde 95 i direk çöp. Diğerlerinin de bir sürü kusuru var. Bu adam doğru seyrinde okumuş. Sözleri karıştırmış olabilir ama okuma seyri oldukça düzgün.

 3. JeSuisTürque Fier de l'être

  Fransa'dan selamlar ☺

 4. Halil ibrahım Doğan

  Kıymetli abim canım abim adamsın sen adam

 5. Kenan Ozer

  Ulan bu parçayı tilki 🦊 okusa milyonlarca kişi izler beğenir gerçekten bu ülkede batı özentisi yahudi köpekleri kaynıyor yazık gerçekten

  hayal komedisi

  Kenan Ozer 30 dan fazla video izledim. En iyi okuyan da bu adam. Diğerleri çöp emin ol. Azeriler bile berbat okuyor bu türküyü. Bu adam bir kaç şive kusuru haricinde oldukca güzel okumuş.

 6. gül güloglu

  Usta yine çok güzel seslendirmiş of aşk. Ne elem bişeymiş. Bide imkansızsa

 7. Delidoktor 34

  Böyle bir eserin bu kadar az izlenmesi çok üzücü.

 8. jesus YILMAZ

  SEVMİŞEM İSTEREM SENİ...

Yanıram Aşkına Can Yar Şarkı Sözü

Mustafa Yıldızdoğan Yanıram Aşkına Can Yar Mp3 İndir, Yanıram Aşkına Can Yar Müzik İndir Dinle

Yanıram Aşkına Can Yar İçin şarkı sözü eklenmemiş. Yanıram Aşkına Can Yar Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
Yanıram Aşkına Can Yar Anahtar Kelimeler
Mustafa Yıldızdoğan Yanıram Aşkına Can Yar Mp3 İndir Dinle , Mustafa Yıldızdoğan Yanıram Aşkına Can Yar Şarkı Sözleri , Mustafa Yıldızdoğan Albümleri , Mustafa Yıldızdoğan Yanıram Aşkına Can Yar Cep Telefonuna Mp3 İndir,Yanıram Aşkına Can Yar bedava mp3 indir ,Yanıram Aşkına Can Yar cepten ücretsiz indir

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.