mp3 indir
Gülüm Benim
 
Muazzez Ersoy - Gülüm Benim
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Gülüm Benim
Boyut
: 4.18 MB
İndirme
: 1341 Toplam İndirme
04-10-2017 Tarihinde eklendi, Toplam 1341 İndirme
Sarkilar
Mp3 indirmek için tıklayın
Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Muazzez Ersoy - Gülüm Benim )
 1. Adem Burcu

  Kralsın Muazzez ersoy

 2. nuran baltacıoğlu

  Nefsim benim nefsim benim

 3. İbrahim Kadış

  İNANIP İNANMAMAK SERBEST-TİR.ERSOY=VARSAY-İLAN=İNANILAN=HN=İLAHLAŞTIRILAN-TANRILAR=GAYEŞ=TANRIÇA=HARMAN=NL=HERMAL=MUL=BUL=DUL=ÇULBURDA AHMAK=SALAK=SAFTRİKO-GULY-KENDİNİBEĞENEN-TÜRKBAŞ=TURGAY=KABARAN=KABARE=TİYATROCU=ARTİST=HAVALI=BÜYÜKLENMEYİ-SEVERDOĞAR-DOĞMAZ NEYLE KARŞILAŞIRSAN ÇEVRENDEONA BENZERSİN. ELMA-ARMUT-GERÇEĞİ-ALTINA-BAŞKAMAL=ÇUL DÜŞEMEZ.!! SAF-İLE-ULEMA-BİRDİR-ULAMA=ULAYANBULAMA=BULANAN-BATAN-SIVANAN=KENDİNLE-KIVANANTÜRK-TARİHİ-ASIRLARCA-16-PİSLİK-DEVLETLER-KURMUŞLARSÖZDE KÖKLÜ-DEVLET GİBİ DEVLET-GÖÇTÜKLERİ YERLERDENASIL GÖÇMEK BU? OKUSAYDINIZ-DİRİLİŞİ SEYRETMEZDİNİZ..BEN MUHTEŞEM YÜZYIL İÇİN NELER YAZDIM? OKUDUNUZ MU?NEYSE, NEYE İNANIP İNANMAMAK SERBEST? BAKEEM YUKA.!!ERSOY VE GÜLÜM VAR KAYDA DEĞER, MUAZZEZ-İ ÇOK YAZDIM..YER NEDEMEK?? GELEN YER=YEDİ=YEMEK=SOFRA=SOFTASİKEN.!1SİLEN=BOĞAN'A BAKIP DOĞANLAR-SOĞAN N? SOL=SAĞ=ZET=HEMZIT HEMDE-YASAK-SET=CET=SATAN=ŞEYTAN-BİLECEKSİNİZ=TİNİZ.YER=DERLEYEN-TOPLAYAN-YER=HERYER=GÖKTE=TELE-BİR-BÜTÜNTALK-YAZAYIM=HALK=HALKALI=ÇEMBERLİ=KAPAN-BÖLGE-BU SÖZLERDEN AKIL YÜRÜTEGELECEKTİNİZ. YER=ŞER=KÖTÜ=YUTAN=ŞEYTANYER=GÖK-İLE İLİNTİLİ-YUTAN=ÜTEN-NEYİN VARSA-DONUNA-KA-SAYAN=SOYAN-NÜ-NE? NÜ=NE=ÇIPLAK=DİPLİK-BIRAKAN-SUYUNU-SIKAN-KURUTANNEFS-İLAH-TAN KORK-İKİ-BİLİNMEYEN ALLAH-BENİM.. BENDEN KORKMAYAPAN-KENDİNE-KENDİ SOYUNA-YAPAR-BANA-NE.!! BURASI-ATIK-PAZARI..KAPANIN=SAPANIN=YAPANIN ELİNDE-KALIR-YANİ-SAHİPLENİR-EL=İL=İYE..MUHAMMEDİNİZİ METHİYELERLE-EŞEĞİ-BOYAYIP-SATAN-ALLAYIP=PULLAYAN-AŞALIK-PİSLİKLERSİNİZ SOYCA-SOYA-ÇEKİM-KİMDEN NEMALANIYORSANHARAM-GİRDİ Mİ DEVLETİNLE BERABER BATARSIN.. Kİ NİTEKİM-ESKİ-BATIKLARLA BATANSINIZ. DÖRT BÜYÜKLER-TÜMÜ-İYİ=KÖTÜ-ZÜLKARNEYN=DAVUT=SONDA-YİNE AYNI SOYUN DEVAMI-OSMANLI=VE BUHTUN=BÜTÜN=SÜTUNKALIP-MUHAMMED=MUHABBED=MUHATAB=MÜHİMMATINIZ-ONA-ÇOK GÜVENDİNİZ YALDIZLAYA YALDIZLAYA-ÇÖL-ŞARLATANLARI-KURNAZ-GEÇİMİNİNERDEN BULACAK?? MEKKE=MEDİNE PETROLDEN DEĞERLİ DÜNYA-NINHERYERİNDE İSRAFIN ÇOĞUNLUĞU O AŞALIK-KRAL-SOYLARI=HANEDANEMİRLİKLERDE-BİRLEŞİK DEVLETLER-YEMEN NE HALDE-HALK-I NE HALDEDÜNÜN-IRAK-EN-ZENGİNİNİZDİ-PETROL-YATAĞI-HALKI NE HALDE DÜNYA-NINTEK HAKİMİ-AYS-SOYUDUURR.!! ARAPLARI-KILLANDIRAN=KULLANAN=KULLANDIRAN-TERÖR-YUVALARINI-YARATAN-BESLEYEN ONLAR-MADE-İN ENGLANDBAŞ-ROLDEDİR.. ABD=ENGLAN-AYNI-DİN=DİL.. UZAKDOĞU-ELLERİNDE.. SAYMAYA GEREK YOK.. TÜM-KARA-DENİZ-HAVA-KITALARI ELLERİNDE-HAKİMLER..

 4. Turgut Karataş

  yanınızda sizi seven.size değer veren.canım.gülüm diyeyeniz varsasizden mutlusuOlamaz

 5. afrim banushi

  Very ,very nice . harikasin ☺️🇦🇱🇦🇱

 6. Emel Durmaz

  Bu şarkıyı bir tek Muazzez Ersoy güzel seslendirmiş

 7. Tugba Ozturk

  💕Seviliyorsun muazzez Ersoy 💕💞

 8. Kaan

  Guller arasinda SARI bir gul gibisinInsan seni koklamaya kiyamaz .SARI gulum

 9. ayhan ozbek

  Bir yerde güzel bir şarkı duysam ; hemen o şarkının Muazzez ablam tarafından okundu ise ondan dinliyorum. Allah sana uzun ömür versin ve biz seni hep dinleyelim.

 10. HACER GÜLER

  Ciddiyim yarın harekete geç

 11. Gerry MndzArg

  Muazzes you are ugly af, so like your awful music

 12. Meryem Peçe

  👏👏👏👏👏

 13. Muhammed Yuksel

  Sen birtesin başka muazez ersoy yok bülbül sesli yok

 14. damla ay

  sende bizim gülümüzsün solmayan gülümüz

 15. Yilmaz Dogru

  Yureyine saglik

Gülüm Benim Şarkı Sözü

Muazzez Ersoy Gülüm Benim Mp3 İndir, Gülüm Benim Müzik İndir Dinle

Gülüm Benim İçin şarkı sözü eklenmemiş. Gülüm Benim Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
Gülüm Benim Anahtar Kelimeler
Muazzez Ersoy Gülüm Benim Mp3 İndir Dinle , Muazzez Ersoy Gülüm Benim Şarkı Sözleri , Muazzez Ersoy Albümleri , Muazzez Ersoy Gülüm Benim Cep Telefonuna Mp3 İndir,Gülüm Benim bedava mp3 indir ,Gülüm Benim cepten ücretsiz indir

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.