mp3 indir semti
Mevsimler Gibisin
 
Kolera - Mevsimler Gibisin
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Mevsimler Gibisin
Boyut
: 4.12 MB
İndirme
: 7 Toplam İndirme
25-09-2017 Tarihinde eklendi, Toplam 7 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın
Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Kolera - Mevsimler Gibisin )
 1. ankakarga

  Keşke bir tek ben olsaydım sende tek!… Ama biliyorum uzaklaşıyor kalbindeki benden zerreler tek tek!!

 2. vedat karakaya

  SAGOPA K. ⚡

 3. Delle App

  Beatin güzelligi ve şarkı sözleri ❤

 4. canan dikbaş

  Bu animasyon mu klip mi animasyonsa ismi ne

 5. Ismail Bozkurt

  arka fonda bi kadın hayır deyip duruyo

 6. Muhammed aşkın

  Sen ne biçim bir mevsimsin, ısınmam imkansız. Donmamak neyime, titrememek çok zor. Rüzgarların buzdan serin, tadı eksik meyvenin. Ne senle aşka dalmak kolay ne senle hayallere. Kursağımda düğümlenir laflar sana içimi açmak istedikçe. Sen ne kadar anlarsın ben anlatmak istesem de? Tedirginlik var üzerime yakalar kaçmaya yeltendikçe. Tenim giderek aşınır mendillerim eskidikçe. Günlerden zindanlar biriktirdim, hatırladıkça seni içlerinde hapis yatıyorum. Hepsinin içi ayrı zulüm. İşte böyle geldik buraya dek.Sen bir gamsız bense deli bir gözüpek. Tam yığılmak üzereyken bekledim ya senden destek. Şimdi düştüm ve kafamı vurdum düzgünce düşünemiyorum pek. Bütün bunlara ek, benim aşkım saf ve sek. Sade ben varım ve sen de sade benle bir tek. Ya sende hep ben miyim tek? Keşke bir tek ben olsaydım sende tek!… Ama biliyorum uzaklaşıyor kalbindeki benden zerreler tek tek. Sensin benim en zor savaşlarımda çelik yelek. Bu güçsüzlüzlüğe güç yetirmek inan beni aşan bir şey. Yaptıklarını bilip hala senden caymamak garip bir şey. Bana dokunma! Yanımı senle doldurma!… İsteksizce bir teklikle kalmalıyım yalnızca. NAKARAT Mevsimler gibisin değişirsin, ya beni üşütürsün ya yakarsın. Kendimden hergün parça koparıyorum, ama sen bunu nerden bileceksin yavrum. Ucunu tutamadığım bir ilmek gibi çözülüyor buzum eridikçe içime batıyorum yüzme bilmiyorum yarim içime su septi su çok soğuk üşüyorum ben kolundan ayrı kalmış bir elim hareket etmiyorum.Sevdam çık kurtsun nereye saklandıysan toz bulutsun defalarca çaldı kapını kalbim ortalarda yoksun hayallerim suya düştü hayallerimi su boğdu hayallerim su oldu ya kızıp dururum kendime.Artık yıllarca kendimden alamam hıncımı mahalle kadınlarını çağırıp yoldururum saçımı burkulmuş yüreğimden sızar ılık ılık gözyaşım ne kadar aynı kalsam da yüzüm farklı aynalarda. Beni affet üzüntüm bunca yıldır seni ona üzdürdüm omzuma yaslan Esen seni çok seviyor seviyor, seviyor… Çok üzgünüm ama beni daha fazla kırmana izin veremem, duygularımı tekmeleyişini daha çok izleyemem ne hep yaz şu sevdamız ne de hiç durmadan kış söylediğim her şeyi unut beni unutma hiç .Ah karanfilim ne burnumdan gider ne de ellerimden çıkar kokun, ah işitmek istiyorsan gel şu elime bir dokun, beni bir silersin bir yazarsın bir öldürür bin kaçarsın. NAKARAT Mevsimler gibisin değişirsin, ya beni üşütürsün ya yakarsın. Kendimden her gün parça koparıyorum, ama sen bunu nereden bileceksin yavrum.

  Hamza Büyükakça

  Keşke bize de bişeyler bırksaydın 😂😂

 7. Erdinç KARADAŞ

  Bazı insanlar çok şanslıdır. bazılarıda doğuştan bahtsız.

 8. Hamza Büyükakça

  Üzdü..🔥❤🙏

  RockweLL

  harbi üzdü :D

  Hamza Büyükakça

  @RockweLL izlerken yakan bi tek ben miyim aga 🚭

  RockweLL

  @Hamza Büyükakça yalnız değilsin başgaaan

  Hamza Büyükakça

  @RockweLL 🙏🙏❤🔥

Mevsimler Gibisin Şarkı Sözü
Mevsimler Gibisin İçin şarkı sözü eklenmemiş. Mevsimler Gibisin Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
Mevsimler Gibisin Anahtar Kelimeler
Kolera Mevsimler Gibisin Mp3 İndir Dinle , Kolera Mevsimler Gibisin Şarkı Sözleri , Kolera Albümleri , Kolera Mevsimler Gibisin Cep Telefonuna Mp3 İndir,Mevsimler Gibisin bedava mp3 indir ,Mevsimler Gibisin cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.