mp3 indir semti
Yarala Meni
 
Ka Re - Yarala Meni
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Yarala Meni
Boyut
: 4.23 MB
İndirme
: 103034 Toplam İndirme
01-03-2019 Tarihinde eklendi, Toplam 103034 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Ka Re - Yarala Meni )
Yarala Meni Şarkı Sözü
Ka Re - Yarala Meni

Asıl adı "Kakadjan" olan Türkmen sanatçı Ka-re'nin söylediği boğuk ve bas bir sesle başlayan şarkı mekanların eşsiz şarkılarından olmayı çoktan başarmış görünüyor. Ayrıca söylediği sözler rahatlıkla anlaşılabilecek bir usulde ve ritimde olmuş. Anlaşılan daha uzun bir süre bu şarkıyı dinleme zevkimiz sürecek.

Sevdiğinden ayrılmanın verdiği hüzünle ona "yarala beni" diye sesleniyor ama yine de "yandırma beni" demeyi de ihmal etmiyor. Onu eve davet edip güllere boğacağını söylüyor. Her şeyden uzaklaşıp uzaklara gitme teklifinde bulunuyor.

Ka re ortaya, uzun yollarda, şehiriçi ulaşımda sıkılmadan keyifle defalarca dinlenebilecek müthiş bir eser çıkarmış. Orijinal ritimlerle süslenen ilk birkaç dinlemede insanın diline dolanan ve bağımlılık yapan efsane şarkıyı indirmeçin: ka re - yarala meni indir
Yarala Meni Anahtar Kelimeler
Ka Re Yarala Meni Mp3 İndir Dinle , Ka Re Yarala Meni Şarkı Sözleri , Ka Re Albümleri , Ka Re Yarala Meni Cep Telefonuna Mp3 İndir,Yarala Meni bedava mp3 indir ,Yarala Meni cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.