mp3 indir semti
Özgün Müzik
 
Grup Vitamin - Özgün Müzik
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Özgün Müzik
Boyut
: 4.56 MB
İndirme
: 164 Toplam İndirme
04-10-2017 Tarihinde eklendi, Toplam 164 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Grup Vitamin - Özgün Müzik )
 1. Tüplü Renault Flash 1.7 Uçan teneke

  Ne kadar çok terörist sevici orospu evladı var yorumlarda. Grup Vitaminin her bir üyesinin yarrağı girsin teröristlere.

 2. Onur BEŞPINAR

  şu özgün müzik fanboylarının kendi dinledikleri ve beğendikleri dışında her türü itin dötüne sokma huylarına da hastayım. tam entel kafası! hayatta hiçbir fonksiyonu olmayan herbokolog gelmiş yorumlarda müzik dersi veriyor millete. komik milletiz vesselam.

 3. cenkay goy

  özgün müzik barisi ve her seyden önemlisi demokrasiyi savunmuyor mu? burada küfüre varan hakaretlere sasiriyorum. size özgün müzik yapma hakkini veren demokrasi grup vitaminede sizi elestirme hakkini veriyor. siz özgün müzikle önünüze geleni elestiriyorsunuz da grup vitamine gelince mi tu kaka. hayret ya!

 4. Emin Kızılyarlı

  kara dutum, çatal karam, çingenemşoparım, maymunumseni sevmeyen vefat etsin

 5. Epiklorenzo

  kafa traşlı, üç numarayok aslında bir numaragündüz konser, paralar cukkaakşam doğru barlaraözgün müzikgözü yaşlı, üzgün müziközgün müzikhayatından bezgin müziksevdiğine sözü olan bir kilim dokurher ay imanım gevredi taksit ödemektenyeni türkü eski türküyok cilalı taş türküsüne şarkısı ne türküsü nedir bunun doğrusuözgün müzikgözü yaşlı, üzgün müziközgün müzikhayatından bezgin müzikolmasa mektubunyazdıkların olmasane yapardı pttaç kalırdı işçilerelimizde kırık bir saznazım baba bize söz yazdinlenir mi metal pop jazzyaparız hep özgün müziközgün müzikgözü yaşlı, üzgün müziközgün müzikhayatından bezgin müzikkara dutum, çatal karam, çingenemşoparım, maymunumseni sevmeyen vefat etsinelimizde kırık bir saznazım baba bize söz yazdinlenir mi metal pop jazzyaparız yaparız hep özgün müzikbeni burada arama annekapıda adımı sormasaçlarına yıldız düşmüş koparma anne ağlamabeni burada arama annekapıda adımı sormaanne ya burası genelevbak arkadaşlara rezil oluyoruz ya tamam param varözgün müzikgözü yaşlı, üzgün müziközgün müzikhayatından bezgin müzikhoşçakalın anılarımı bıraktığım insanlardört mevsim, çayım, sigaram,kül tablam, adidas eşofmanımfındıkzade'den hale, jale, lalebakırköy'den bütün mahallehoşçakalınözgün müzikgözü yaşlı, üzgün müziközgün müzikhayatından bezgin müzikhani benim sevincim nerdehediyelerim, topacım, kiraz ağacında yırtılan gömleğimya anne üst çekmeceye koymuştum bulamıyorumhayret bir şeybak eşortmanlar da yokbugün beden dersi varhoca getirmeyeni ne yapıyor biliyor musunözgün müzikgözü yaşlı, üzgün müziközgün müzikhayatından bezgin müzik

 6. SayinBayan

  Seni sevmeyen vefat etsin 😁

 7. Gizem Özen

  Seni sevmeyen vefat etsin

 8. Akın Üyür

  ya birader siktirin gidin. yok ahmet kayaya düşmanmışlar da bilmemne. yeni türküyle de dalga geçmiş adamlar ahmet kayayla da. büyük bir yeni türkü hayranı olarak söylüyorum bunu. başka parçalarında da nice şarkılarla ve şarkıcılarla dalga geçtiler. bırakın boş komploları. sevmiyorsanız açıp dinlemeyin.

 9. Altay Gök

  Yorumlarda ne kasmışsınız be. Bence böyle şarkıların yapıldığı bir dönemden geçmemiz gayet güzel bir şey. Mizah sonuçta bu. Ahmet Kaya'da çıkıp Vitamin ile dalga geçebilirdi o dönemde.Not: Ahmet Kaya'yı çok severim. Evimde eski kasetlerini saklarım.

 10. Ferhat Yildiz

  Ahmet kaya ya gelince o zamanlar kürtçe sıkıntısı vardı Ahmet kaya bunu dile getirdi diye dışlanmıştı ve şimdi günümüze buna terörist gözüyle bakıyorlar mk salakları kürtçe konuşmayı istemek insanı terörist yapmaz kürdistan sevdasında olan teröristtir ikide bir sanatçı bir adama bilip bilmeden sağdan soldan duyma şeylerle terörist gözüyle bakmayın önce bi araştırın. Bu heryerde aynı amk bir yerden bişe duyunca hiç araştırmadan hemen inanıyorsunuz amk ne koyun insan var memleketimde arkadaş yha

 11. Ferhat Yildiz

  Bu Grup teneke olmasaydı günümüze sevilen şarkıları olurdu. Anca böyle mal mal clip yaparlar cibiliyetlerini siktiklerim döl israfları

 12. Hüseyin Şevki Topuz

  Acaba bu Grup Vitamin denilen lümpen topluluğunun varoluş amacı, politik duruşu ne ki Ahmet Kaya'yı ve Özgün müziği eleştirebiliyorlar? Hayır, deselerdi ki; biz milliyetçi sağ'ız veya sadece milliyetçiyiz anlarım ama adamlarda bu da yok! Ahmet Kaya ile aynı dönemde müzikal faaliyet yürütmüş onca Ülkücü şarkıcı bu adam ile uğraşmazken neden Grup Vitamin uğraşıyordu açıklıyım size... O dönemin gençliğini absürd temalı şarkılarıyla asalaklaştıran bu grubun, 12 Eylül'den sonra yükselen Özgün müziğe ve gitgide popülerleşen Ahmet Kaya'ya kin beslemeleri tamamen müzikal hasedlik bir durumdur!Şöyle de anlatayım efendim... 12 Eylül öncesinin siyasi atmosferini tasarlayıp, neticesinde darbe ile toplumda yükselen muhalif dalgalanmaları dizginleyen T.C. devletinin sıkıyönetim rejimi, siyasi karışıklıklardan sözde dili yandığı bahanesiyle 82 anayasasını topluma dayatmış, beraberinde politikayı gençliğe yasaklamış, siyasete dair her ne varsa öcü kılmıştır. Zaten 12 Eylül öncesinin kaotik ortamında çocuklarını siyasi cinayetlere, 12 Eylül'den sonra da işkence ve idamlara kurban veren Türk halkı, gelecek jenerasyon çocuklarını siyasi olan her türlü akıma karşı ister istemez korumuş, devletin bu apolitik baskısını kendi çocuklarına da sindirmek zorunda kalmıştır.Dikkat ederseniz bu Grup Vitamin ve türevi nice lümpen müzikal akımlar 80'lerden itibaren ortaya çıkmış, bugün kü vurdumduymaz gençliğin temellerini atmış, toplumu ve gençliği apolitik bir çizgiye kanalize etmiştir. Hani biz hep sitem ederiz ya; "Bu gençlik niçin siyaset ile bu kadar alâkasız, niçin fazla romantik, niçin toplumsal olaylara karşı bu kadar duyarsız?" diye, işte tüm bunların temeli 38 yıl önce atılmış 12 Eylül rejimine dayanır. Grup Vitamin gibi lümpen bünyelere hitab eden müzikal akımlarda 12 Eylül rejiminin bir ürünüdür. 12 Eylül faşist rejiminin hüküm sürdüğü ülke atmosferinde, Ahmet Kaya gibi 12 Eylül rejimine âdeta meydan okumuş bir cesaret abidesine nefret duymalarının temelinde vatanseverlikleri filan değil, Türk toplumunun içinde bulunduğu her türlü baskıyı dile getirmesine, sevilmesine ve dolayısıyla da kasetlerinin çokca satmasınadır.

 13. Ahmet Erdem Ertas

  Dinleyin Şarkının tadını çıkarın şarkıda geçenler 90 lı yılların bir parçasıydı iyisiyle kötüsüyle grup vitaminde öyle...

 14. Alp Darici

  şu anda tamamı akp yi destekleyen o zamanki varoş gençliğinin dinlediği bir gruptu başka bir şey değildi! otobüse bidiğinizde bakırköydeki kasetçilerde çalarken duymazdınız bunları! (zira oranın gençliği bunlrı dinlemezdi) ama bahçelievleri biraz geçtiğinizde şrinevlerde bağcılarda bütün kasetçilerde bunlar çalardı 90 yılının yazında! şimdiki apaçilerin ağbilerinin ve babalarının dilediği müzik! ha işte onlar büyüyen bir nesilin 20 senesi sonrası bugünki komedi türkiye! allahtan 2000 yılında terk ettim :)

 15. Mehmet Mert İleri

  Tam bir Hiciv

 16. Sinan Uygun

  Terörist seviciler çıldırıyor

 17. Shayan Dogan

  Grup Vitamin 1 Numara

 18. Reinhard Heydrich

  Grup vitamini severdim ama sözleriyle dalga geçtiği şairler vatanperverlik uğrunda ölen zulme uğrayan adamlardı bu piçler zengin dölü olduğundan burjuvazinin eteği altına saklanan sığır sürüleridir.

 19. zihgir

  Müthiş. Devamını getirecek cesaret kimsede yoktu. Kendini solcu zanneden faşist kızıl ordu artıkları memlekette literal terörizm estirirken kendilerinden başka sese tahammül edemiyorlardı. tek sesli, sikindirik saçmalıklarını yanında bolca lümpen sosla abidevi eserler diye millete kakalamak hep kolaydır tabii. Şu şarkıya getirdikleri yorumlara bakın, bunların hümanizm ve insan sevgisini görürsünüz. Elimizde kırık bir sazNazım baba bize söz yaz.Puahahahahha

 20. Serdar Sahin

  Beğenen dinler beğenmeyen dinlemez..çıban basi gibi yorumlara küfür yapmayın..aklınızla dolu ifadeler yapın..yoksa ağız bozmakla amaç.yakışmaz..

 21. Devrim Zarper

  BU ŞARKI paraya ve sisteme köle olmuş, iphone adidas eşofman nike ayakkabı için kendini satma potansiyeline sahip hayatları boyunca ellerine kitap alıp okudukları meçhul genelev disko bar kültürüneyse oldukça hakim olan cuhela grubumuz vitaminin kendini bilmezliğidir. İçerisinde anlam emek kültür ve toplumcu amaçlar barındıran özgün müziği ve böylesine memleket sevgisine insan sevgisine kendini adamış düşüncelerini dile getirmek uğruna hapislerde yatmış Nazım Hikmeti Ahmet Kayayı onların şarkı şiirlerde anlattıkları acıları dalga konusu haline getirdikleri ne kadar aşağılık terbiyesiz olduklarını belgeleyen şarkıdır.

 22. Arda Düzgüngü

  Taraflı dinleyip,yorum yapmayın bence. Bu adamlar mizah için yapıyorlardı, aslında şarkıyı gülmek için açsanız sorun yok. Siz savunmaya giriyorsunuz. O yüzden böyle :)

 23. Kötüleştiren Şarkılar

  Lafı tam yerine oturtup terbiyesizleşmeyen birileri olsa da yine sağa sola laf etse zamanın imkanlarını ve yeteneklerini kullanarak. Dikkatli dinlendiğinde bu kullanılan sözler bir tespittir. Mizah da tespitlerin abartılı sunumunun insanı güldürme amaçlı kullanımıdır. Bir de özgün müzik diye bir tarz yoktur.

 24. Turgay Gazioğlu

  Beğenmeyen dinlemesin abi

 25. Sakın KAÇIRMA!

  Muzik miydi şimdi bu 1. sınıfta birbirine laf atmaya çalışan çocuklar gibi bu ne lan

 26. darkopanchev

  Döneklere,özgün takılan 90 ların başındaki kaşarlara giydiriyorlar

 27. Tan Ozturk

  80 sonrası orospuluğunun zirvesi, hakkında bir bok bilmediğin şeyle dalga geçmece. Bugün Ahmet Kaya herkesin dilinde bu sik kafalılar nerede?

 28. Mathematician Socialist

  Bu kaset ve şarkı çıktığında ben ortaokul talebesiydim ve iyi gülmüştümAma şimdi bakıyorum ki fena saçmalamışlar. Zamanında toplumsal duyarlılıkla yapılmış şarkıları dalgaya alarak şu anki emekçi sorunlarına duyarsız gençliğin temelleri böyle atılmış.O dalgaya aldıkları şarkılar hala keyfle dinleniyor ama bu arkadaşlar bu kaset sonunda tonla iş yaptılar silindi gittiler. Hele gökhan semiz'in ölüp Ercan saatçi'nin para babalarına yamanmasıyla işin sonu geldi.

 29. kosaradim

  Adidas eşofmanım :))

 30. Blue Storm

  muzik güzel çok güzel...

 31. sheriff hood

  yalnız fatih kısaparmağa da iyi giydiriyolar:d

 32. Bahar Bozkurt

  Grup vitamini çok seviyordum bu şarkısını yeni dinliyorum eleştiri yapmaları veya özgün müziği sevmiyor olmaları gayet normal ama bu onlara terbiyesizlik yapma haklarını vermiyor resmen dalga geçmişler..bu ne sanatçıya yakışabilecek bir şey nede insan olana ....

 33. AliBala BalaAli

  seni sevmeyen vefat etsin)))))))))))))))

 34. Tengiz Türk

  Şişko terörist ahmet kaya, bu şarkılardan dolayı Grup Vitamine 3 kez dava açmış, üçünü de kaybedip koca totoşunun üzerine oturmuştu...

 35. TURGAY ÇELİK

  Nokta atışı yapmışsın.

 36. haber kanali

  şarkının sonunu dinleyin ahmet kaya söylüyor sandım :)

 37. Türk Masster

  orada espriyle değindikleri nokta şudur; bir insan anne sevgisini, hasreti, acıyı temel alan bir şarkıyı dinledikten hemen sonra aklı bel altına nasıl gider? Grup vitamin şarkının bu kısmında yaptığı espriyle, özgün müziğin o zamanlar çok görülen samimiyetsiz dinleyicilerini hicvetmiştir.

 38. enes bay

  götlerine bakmıyıp ahmet kaya ve özgün müziğe laf atıyorlar..

 39. deniz ciftci

  .bi ahmet kaya acayim.. iyi istah actirdi..

 40. deniz ciftci

  sizin icin en aci sey, hicvettiginiz her ozgun muzik sanatci adi, sani, ruhuyla var, siz yoksunuz. sarkilariniz eglenceli-ydi.. ama o, kadar.. sesinizi artik duyan var mi?

 41. Tamer Titrek

  çok komik diyebilrdim ama genel ev esprisi seviyelerini belli etti

 42. James Lion

  feci giydirmişler valla.

 43. Fenerli

  @fteuphrates yapılmayanı yaptıkları için evet müzik budur!

 44. sfxxxsfxxxsfxxx

  Temel içgüdü 2'yi vitamincilerle çevireceğim "sharon stone" :)))

 45. peoplewhodrinkable

  İyi giydirmişler! :) 2:18'de de perdesiz gitar solo giriyor galiba,hah haa! Çok alem ya! Ona Batı sentezi mi ne diyorlardı o zamanlar. Bizim anne tarafı komple özgün müzik hastasıydı,zihnimizi miktiler yıllarca! :) Gerçi genelev esprisi baya bi' seviyeyi aşağılara çekmiş ama. [Ahmet Kaya 'Saza Niye Gelmedin" patladıktan sonra bir röportajında çok feci yüklenmişti Vitamin'in bu şarkısına.] Sonlarda da yine işlemiş;ilginç adamdın sen Gökhan Abi! :)

Özgün Müzik Şarkı Sözü

Grup Vitamin Özgün Müzik SözleriKafa traşlı, üç numara

Yok aslında bir numara

Gündüz konser, paralar cukka

Akşam doğru barlara


Özgün müzik

Gözü yaşlı, üzgün müzik

Özgün müzik

Hayatından bezgin müzik


Sevdiğine sözü olan bir kilim dokur

Hey ay imanım gevredi taksit ödemekten


Yeni türkü eski türkü

Yok cilalı taş türküsü

Ne şarkısı ne türküsü

Nedir bunun doğrusu


Özgün müzik

Gözü yaşlı, üzgün müzik

Özgün müzik

Hayatından bezgin müzik


Olmasa mektubun

Yazdıkların olmasa

Ne yapardı ptt

Aç kalırdı işçiler


Elimizde kırık bir saz

Nazım baba bize söz yaz

Dinlenir mi metal pop jazz

Yaparız hep özgün müzik


Özgün müzik

Gözü yaşlı, üzgün müzik

Özgün müzik

Hayatından bezgin müzik


Kara dutum, çatal karam, çingenem

Şoparım, maymunum

Seni sevmeyen vefat etsin

Elimizde kırık bir saz

Nazım baba bize söz yaz

Dinlenir mi metal pop jazz

Yaparız yaparız hep özgün müzik


Beni burada arama anne

Kapıda adımı sorma

Saçlarına yıldız düşmüş koparma anne ağlama

Beni burada arama anne

Kapıda adımı sorma

Anne ya burası genelev

Bak arkadaşlara rezil oluyoruz

Ya tamam param var


Özgün müzik

Gözü yaşlı, üzgün müzik

Özgün müzik

Hayatından bezgin müzik


Hoşçakalın anılarımı bıraktığım insanlar

Dört mevsim, çayım, sigaram,kül tablam, adidas eşofmanım

Fındıkzade'den hale, jale, lale

Bakırköy'den bütün mahalle

Hoşçakalın


Özgün müzik

Gözü yaşlı, üzgün müzik

Özgün müzik

Hayatından bezgin müzik


Hani benim sevincim nerde

Hediyelerim, topacım, kiraz ağacında yırtılan gömleğim

Ya anne üst çekmeceye koymuştum bulamıyorum

Hayret bir şey

Bak eşortmanlar da yok

Bugün beden dersi var

Hoca getirmeyeni ne yapıyor biliyor musun


Özgün müzik

Gözü yaşlı, üzgün müzik

Özgün müzik

Hayatından bezgin müzik

Özgün Müzik Anahtar Kelimeler
Grup Vitamin Özgün Müzik Mp3 İndir Dinle , Grup Vitamin Özgün Müzik Şarkı Sözleri , Grup Vitamin Albümleri , Grup Vitamin Özgün Müzik Cep Telefonuna Mp3 İndir,Özgün Müzik bedava mp3 indir ,Özgün Müzik cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.