mp3 indir semti
Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü
 
Grup Alzaymır - Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü
Boyut
: 4.14 MB
İndirme
: 239 Toplam İndirme
10-03-2018 Tarihinde eklendi, Toplam 239 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Grup Alzaymır - Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü )
 1. Şehir Cereyanı

  Çocuktum rakip bulamayınca bu şarkının yazarı çağırırdı beni pes 2009 oynardık .Hep Avrupa'ya gitme planları vardı. Tabi o zamanlar söylediği türküleri YouTube değil de Facebook'tan dinlerdik. Güzel adamdı sesi de güzeldir fakat niye profesyonel bir müzik şirketiyle çalışmadı hala anlamış değilim. Türkünün orijinali için Soner Aysun-Penceremin Buğusu yazıp aratırsanız dinleyebilirsiniz. Anlam kazandırdıkları, farklı yorumladıkları başka türkülerde vardır. Öneririm dostlar.Ek 1 O türküde bağlamayı çalan Deniz İnal yanlış hatırlamıyorsam Babetna adında grup kurarak sektörde epey ilerlemiştir.Ek 2 Geçer aylar türkülerinde bağlamayı çalan Gökhan abi de epey yeteneklidir. Zakirlik geçmişi olan kalender bir insandır sever sayarım.

 2. LIFEGUARD YT

  3.yoruma rez alın değerlenir buralar

 3. amacsiz biri

  Buralar da değerlenir mi be kardeşim

 4. north star

  Hic bir yerden gelmedik allaha sukur

Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü Şarkı Sözü
Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü İçin şarkı sözü eklenmemiş. Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü Anahtar Kelimeler
Grup Alzaymır Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü Mp3 İndir Dinle , Grup Alzaymır Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü Şarkı Sözleri , Grup Alzaymır Albümleri , Grup Alzaymır Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü Cep Telefonuna Mp3 İndir,Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü bedava mp3 indir ,Penceremin Buğusuna Çizdim Yüzünü cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.