mp3 indir semti
İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar
 
Gizem Laçinkaya - İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar
Boyut
: 2.99 MB
İndirme
: 93 Toplam İndirme
15-12-2017 Tarihinde eklendi, Toplam 93 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Gizem Laçinkaya - İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar )
  1. Vildan Kocaman

    Bildiği gibi değilmiş buralar, o her şeyi mor severmiş.Kim girse hayatına "seni seviyorum" der ve gidermiş.Kalbi kırılmış bir kadın, belki de saçları ondan kısaymış.Konuşulacak şeyler varmış daha, ama avazı çoktan çıkmış.İşte bu yüzden leş gibidir buralar,İyi ve güzel kadınlar hep ağlar.Zor be kadın ama sen dur bakalım,Yakında yeni bir gezegen bulunur nasıl olsa.İnce ince doğranmış herkese bi parça dağılmış.Sıradan hayalleri varmış ama hepsi ondan alınmış.Kalbi kırılmış bir kadın,Ve hiç zamanı olmamış alışmaya.Yaşamak bir meslektir buralarda,Zaten inancı kalmamış mutlu sonlara.

İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar Şarkı Sözü
İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar İçin şarkı sözü eklenmemiş. İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar Anahtar Kelimeler
Gizem Laçinkaya İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar Mp3 İndir Dinle , Gizem Laçinkaya İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar Şarkı Sözleri , Gizem Laçinkaya Albümleri , Gizem Laçinkaya İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar Cep Telefonuna Mp3 İndir,İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar bedava mp3 indir ,İyi ve Güzel Kadınlar Hep Ağlar cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.