mp3 indir

Funda Arar - Ah Oğlan Mp3 İndir

Ah Oğlan
Funda Arar - Ah Oğlan
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Ah Oğlan
Boyut
: 3.54 MB
İndirme
: 613 Toplam İndirme
04-08-2017 Tarihinde eklendi, Toplam 613 İndirme

Funda Arar - Ah Oğlan şarkısını mp3 olarak indirmek için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir. Sitemizde yer alan tüm içerikler yüksek ses kalitesinde (320Kbps) sunulmaktadır. Funda Arar en yeni şarkıları ve hit mp3 listeleriyle her zaman güncel kalmak için Mp3 Semti'ni takip edin. Güvenli ve hızlı müzik indirmenin keyfini çıkarın!

Mp3 indirmek için tıklayın
Ah Oğlan Bio
Ah Oğlan İçin bio eklenmemiş.
Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Funda Arar - Ah Oğlan )
Ah Oğlan Şarkı Sözü

Funda Arar Ah Oğlan Şarkı Sözleri



Senelerce dua ettim
Yar bana bağlansın
Hacılarla hocalara
Muskaları yazdırdım


Canı çıksa huyu çıkmaz
Derdime dermanı olmaz
Ellere çok bir bana az
Yardan Usandım


Ah oğlan boyun posun devrilsin
Vallah evin köyün yıkılsın
Eyvah oğlan iki elim yakandadır
Ah oğlan eyvah oğlan


Ah oğlan boyun posun devrilsin
Vallah evin köyün yıkılsın
Eyvah oğlan iki elim yakandadır
Ah oğlan eyvah oğlan


Söz & Müzik: Yücel Arzen
Düzenleme: Adnan Koç




04 Ağustos 2017 Cuma Günü Eklendi
Ah Oğlan Anahtar Kelimeler
Funda Arar Ah Oğlan Mp3 İndir Dinle , Funda Arar Ah Oğlan Şarkı Sözleri , Funda Arar Albümleri , Funda Arar Ah Oğlan Cep Telefonuna Mp3 İndir,Ah Oğlan bedava mp3 indir ,Ah Oğlan cepten ücretsiz indir, Funda Arar Ah Oğlan Mp3 İndir Dur

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.