mp3 indir
Biz İnsanlar
 
Feylesoflar - Biz İnsanlar
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Biz İnsanlar
Boyut
: 3.7 MB
İndirme
: 98 Toplam İndirme
14-07-2020 Tarihinde eklendi, Toplam 98 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın
Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Feylesoflar - Biz İnsanlar )
 1. Ahmet

  Merhabalar, bu eserleri bizlerle tekrardan buluşturduğunuz için sizlere minnettarım. Yüreğinize sağlık! Sizden "Yavuz Çetin, Grup Ünlü, Grup Kurban, Murat Göğebakan, Haluk Levent ve daha çok Barış Manço" eserleri istesem haşarılık etmiş olmam umarım. Sevgiler, esenlikler.

 2. Cranberries

  Merhabalar, bu eserleri bizlerle tekrardan buluşturduğunuz için sizlere minnettarım. Yüreğinize sağlık! Sizden "Yavuz Çetin, Grup Ünlü, Grup Kurban, Murat Göğebakan, Haluk Levent ve daha çok Barış Manço" eserleri istesem haşarılık etmiş olmam umarım. Sevgiler, esenlikler.

 3. Emre

  "Erkin Koray- Anma Arkadaş" niye yok arkadaş...

  Emre

  "Raptiye Rap Rap" filan da olsa fena olmazdı

 4. Dr. Strangeloop

  Bu acayip bir şeymiş ya. Tarif edemiyorum şimdi. Edebilince editlerim.

 5. Esra Nur

  Ruhunu alıp yaşanmış güzel anılara, hayallerine doğru sürükleyen, muazzam bir şarkı 🌹

 6. Gontier Baskan

  Yavuz Çetin & Erkan Oğur - DünyaŞu şarkının illustrationu nasıl hayal edilip çizilir o kadar merak ediyorum ki keşke yapsanız....

 7. Erce Pınar

  Ne kadar rahatlatıcı ve naif bir şarkı... Çok sevdim! İnsanın çelişkilerini çok tatlı anlatmış. Bu arada, t-shirt işinizin ilerliyor olmasına çok sevindimmm! Bu fevkalade illüstrasyonlar ölümsüz olmayı çok hakediyor :) Ve iyi ki bu süper ötesi kanal var! :))

 8. buraksds

  Ty for this content. I was wondering if there is a source for the notes to play some of this awesome songs ?

 9. Çölde Bahtsız Bir Bedevi

  Mükemmel❤️

 10. Sebahattin Eren Kaya

  Eski müziklerimiz çok iyi. Popüler kültüre köle olan insanları cidden anlamıyorum. Yaşım 13, bunun gibi guzel muzikleri dinlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Yorumu okuyan insan Allah'a emanet ol!!

 11. ÇAĞATAY Öz

  Duymuyorsun

 12. Volkan Gramİst

  E hani tişörtler?

 13. 0 mıyım

  çok güzel hissettim

 14. Yusuf Ertargin

  Embriyoyum ve fetüslüğümden beri bu kanalı takip ediyorum. Yaşıtlarım mağara müziği dinlerken ben bunları dinliyorum...

 15. FeaRLesS

  Bu kanalın illüstrasyonlarına bayılıyorum

 16. KING KONG

  Vallaha okuldan sıkıldım bunaldım artık ya 12 ye geçtim 8 sorumluluğum var sorumlulukları verip şu 12 yi bitirsem direk açıktan bitiricem üniversiteyi gına geldi hayattan soğudum aq

 17. Ayşegül Yalçın

  Hocam, 'Marc Aryàn - Kalbin Yok Mu?' gelecek midir?

 18. Rana Sultan Kurt

  YKS sürecinde ben :Yeter artık bitsin diye yalvarıyorsun Bitti..Bizde bittik..

 19. Ahmet Gökbörü

  Kalite.

 20. Duru Sanç

  Keşke bu gibi kanallar daha çok yayılsa yine mükemmel

 21. Sedat Turan

  Yaptığınız artworkların t-shirtleri için hazırdayız

 22. Rain

  Yaşıyorum ama öylece...

 23. Selma Kara

  dedem de feylesof diyor

 24. Nuh Talip

  Koy Rick and Morty'ye hiç sırıtmaz.

 25. Feylesoflar

  Grubumuzun tanitilmasi cok hosuma gitti. Ulasmak isteyenler https://www.facebook.com/groups/18242197081/ adresinden ulasabilir:) Atilla Gunhan

 26. Feylesoflar

  original group site https://www.facebook.com/groups/18242197081/

 27. Metoez Tv

  Nereye gittiğini bilmediğim ilişkim bitti bugün umarım pişman olmayız

 28. A.Ediz.E

  1970'lerde bu müzikleri yaptılar ve uçup kayboldular .. . Yerlerine, leş kargaları doluştu

  B E Ş E R A

  Demi ama..Müzik seslerle düşünme sanatıdır. Ben müslüman ve örtülü bir kadın olarak uzun zamandan beri müzik ile ilgileniyorum. Bunca zaman boyunca, hayatımın her anında, sırf örtülü ve müslüman bir kadın olduğum için " başındaki örtüden utan!, sesinin haram olduğunu bilmiyor musun, ayıp, günah..." gibi birbirinden cehaletlik kokan sözler sarf ettiler. Müzik yapmaya ne dinler, ne de devletler engel olabilir. Lakin işte bir de cahil insanlar yüzünden müzik yapmasına engel olunan, yeteneklerini ortaya sermesine izin verilmeyen milyonlarca insan var. Benim için müzik yapan ve yapmaya kalkışıldığında destek olan her insan sonsuz büyük değere sahiptir. Bunca zaman tüm dertlerime deva olan bir tek müzik vardı, bütün cevaplarımı onda aradım ve insanlara karşı bütün cevaplarımı da onunla verdim. Çok kısa zamandan beri de youtube'da kendimce, naçizane müziğimi insanlara sunmaya çalışıyorum. Amacım, "ünlenmek, illaki sevilmek " değil, her kadının örtülü, örtüsüz müziğe hakkı olduğunu gösterebilmek. Tabii bunu gösterirken bir nebze olsun kalplerinize dokunabilirsem ne mutlu bana. Bu nedenle ister müslüman olsun, ister hristiyan, her insan müzik yapabilir.!!!

 29. Viran & Miran

  Bu millet bu seviyeden nasıl Aleyna Tilki gibi bir "kanserojen madde"nin eline düştü aklım almıyor cidden!

 30. Viran & Miran

  Bu millet bu seviyeden nasıl Aleyna Tilki gibi bir "kanserojen madde"nin eline düştü aklım almıyor cidden!

 31. Bora Yavuz

  Elinize emeğinize sağlık! Bir önerim olacak. D-100, Grup İstasyon, Grup Çekirdek Anadolu Rock niteliği taşımasa da buradaki Anadolu Rock öncülerinin devamı niteliğinde diyebiliriz. Buradaki kitlenin keşfetmenin mutluluğunu yaşamalarını çok isterim çünkü :) Burayla ilgili de bir çalışma yapılabilir süreç içerisinde. Belki aklınızda vardır ancak ben söylememiş olmayayım. Tekrar elinize sağlık :')

 32. Barış Cem Yüksel

  yine çok güzelsiniz

 33. Charles V

  Daha önce duymuştum bunu ondan biraz üzüldüm. Ilk sizden duyabilsem daha iyi olurmuş.

  Anatolian Rock Revival Project

  hemen zaman makinesine atlayıp geçmişe gidiyoruz.

 34. KHO Alpagu

  Allah razı olsun, ne diyeyim size?

 35. asdf ghjk

  I don't understand a single word but still love it

  Rona Vanta

  you can open subtitles

 36. Gmail Hesap

  Türkiye o zamanlar ne kadar entellektüelmiş dimi? Ta ki kenan evren 1980 darbesini yapana kadar. O darbeden sonra ne ülke ne de Anadolu Rock bir daha kendine gelemedi.

  B E Ş E R A

  @EneSacarification evet☺

  otredue

  @B E Ş E R A kardeşim senin cahil dediğim insanlar doğruyu söylüyor ama... Nasıl bir üslupla söylediklerini bilmiyorum. Bence biraz daha araştır oradan burdan değilde bizzat Allah'ın ayetleri ve hadislerden. Müslüman ve kapalıyım diyebiliyorsan araştırıp öğrenmeni dilerim. Niyetim kötü değil senin için söylüyorum. Yarın hesabını ben vermeyeceğim çünkü. Bir başkasınıda buna teşvik ederek onun da vebalini almanı istemiyorum. Bu şekilde inancına ters düşen cümleler kurmuşsun. Allah'a emanet ol. Sağlıcakla.🌱

  B E Ş E R A

  @otredue öncellikle saygınızdan ve uyarma şeklinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Efendim ben 6 sene boyunca medrese usûlü eğitim gördüm. Bendeniz naçizane yarı hafız' ım. Babam emekli imam, annem şeyh kızı. Üç ablam, bir abim var hepside ilahiyat mezunudur.:) Bu nedenle sizin gibi uyarıp, yanlış bir şeyler düşünüp eyleme geçirmemem için teşfikte bulunan çok oldu. Böyle bir hayattan çıkan birinin de araştırmadan, doğrunun, yanlışın ne olduğunu bilmeden konuşması da pek uygun kaçmaz. Kitab-ı-mukaddes e karşı haşa hiç bir sözüm yoktur. Sözüm, insanlara bunu yanlış aktarıp kendince fetva verenleredir.🌻🌻

  Taha ARSLAN

  @B E Ş E R A eğitimli bir aileden gelmiş olmanız çok güzel , ben olaya bir müslüman olarak da değil genel yaklaşımı söylemek istiyorum . Eğer yanlış bir şeyi yapıyorsak (içki içmek mesela) "amaann abi kime ne zararı var neden günah olsun ki" demek doğru olmaz bir çeşit isyana girer daha doğrusu inkara girer. Bir din veya kanun sizin müzikle uğraşmanıza elbette engel olamaz , ancak siz isterseniz kendi iradenizle buna engel olabilirsiniz. Musikinin türüne göre de müziğin dinen uygun olmadığı doğrudur . Bununla uğraşmanız için size "Evet bu günah doğru ama ben de bir çeşit nefis kurbanıyım." Bakış açısında olmanızı öneririm. Yukarıdaki arkadaş gibi ben de kötü niyetle yazmadım aynı sebeplerden

  B E Ş E R A

  @Taha ARSLAN   yanıtınızı geç gördüm kusura bakmayın. Hakikaten ne kadar az da, olsa bana göre farklı düşünseniz de, saygı ve sevgi ile düşüncelerinizi ifade etmeniz beni çok sevindiriyor. Her zaman dediğim gibi, hayatım boyunca daha yeni karşılaştığım şeyler değil bunlar. Gerek ailemden, gerek çevremdeki dostlardan, insanlardan bir çok kez bu tarz düşüncelere sahip olanlar çıkıyor. Tek istediğim benim onlara duyduğum saygıyı, onların da bana duyması. Lakin şöyle bir şey de var, sırf dinimizde uygun görmülmeyen bir şeyi fiile geçirdiğimden sanki dînin bütününe karşı çıkmışım gibi muamele gösteriliyor. Emin olun ne kadar yaptığım şey hoş görülmese bile, hiç bir şey kalp kırmaktan, edepsizlik etmekten daha kötü ve iğrenç olamaz. Kişi eğer ki müzik yapıyorsa, ve bunu tamamiylen safî duygular ile yapıyorsa, ve neyin ne olduğunun farkındaysa bunun insanlara bir zararı olduğunu düşünmüyorum. Yani tamam evet haram, günah biliyorum ve anlıyorum. Lakin işe bunun insanlara ne zararı var ki. Günah bana günah, sevap bana sevap. Anlamadığım şey benim müzik yapmamdaki hata onların neden bu kadar zoruna gidiyor. Madem ki kadının sesi haram, dinlemeyin o zaman. Belki ben müziğim ile kendime ve hayatıma zarar veriyorum, ama onlar yaptıklarının ardını düşünmeden hem kendilerine hem de en önemlisi insanlara zarar veriyorlar. Yani demem o ki beni bıraksanız burada saatlerce konuşurum. Her şeye bir cevabım olur. Ama işte gel gör ki ne kadar konuşsam da anlamak istemeyen insan anlamıyor işte.!

 37. The Godfather

  Hiç bir şarkı videosunu 1080p'de izlemedim. ARRP gerçekten güzel işler yapıyorsunuz. 🙏

 38. Kulotsuzluk Özlemi

  Bitmiyor bitmiyor. Biri bitse öteki başlıyor. Ah biz insanlar ah.

 39. İsmail Gungor

  İnsanlık tarihinin en güzel yılları 60 lar 70 ler ve 80 ler. Çok şey kaçırdık çok şey biz insanlar.

  Dr. Strangeloop

  Öyle ya özellikle Türkiye için 2 darbe sağ sol kavgası müthiş zamanlar. Ama yine de sanatın çok daha iyi olduğu zamanlar.

 40. Ugur Koc

  👏👏👏🙏🌹🍃💯💓⚓

 41. ツAhmet Hakanツ

  Kanal fazla kaliteli abi şaşırdım :)

 42. Ahmet Büyükyılmaz

  Bi insanın en son dislike atacağı videolar bunlar

 43. Ali Sezer

  Daha bilmediğim nice parçayı bu kanal vesilesi ile dinliyorum..arayıp bulamayız bunları kolay kolay..eyvallah emeği geçenlere..

 44. Fırat Aydın

  Sınavdan önce atsaydınız keşke çünkü aşırı rahatlatıcı

 45. Viran & Miran

  O kadar kaliteli ve o kadar samimi ki bu şarkılar, tüylerim diken diken oluyor dinlerken ve bazen diyorum ki, iyi ki yalnızım, oturup düşünüyorum bu sayede bol bol. Kendine vakit ayırmak değildir de nedir bu? Hüznüne de sevincine de ortak okuyorsun "ben"in. Ne kıymetli şey aslında.

 46. FADIL CULHA

  Türkiye'de böyle çok değişik isimli gruplarda varmış. Feylesoflar(filozoflar) Arapça kökenli kelime الفلاسفة

 47. BedirHan

  kanalın abonelerini kaybetsek ülkenin iq seviyesi düşer :)))

 48. Bengüsu Ataoğlu

  Hayretimi gizleyemeyeceğim, muazzam bir parça bu. Teşekkürler Anatolian Rock Revival Project!

 49. Efe Can Öztürk

  Yerimizi alalım.

 50. Shfa

  Mest oldum.

 51. Joshua Clinton

  **An English comment flutters by**

  Morgana

  :) then hello my friend.

  Patriot

  Welcome!

 52. Memati ölüm

  Geldim şuraya destek olmak için bı yorum atalim tebrikler gerçekten çok başarılısınız

 53. kerem ilke kına

  Karantinanın bilmem kaçıncı gününü yeni video çok hoş

 54. Evren Çetin

  Kalbi güzel insanlara selamlar.

 55. gubidikk

  Türk Rock tarihi açısından bulunmaz nimet bu kanal, çok teşekkür ediyoruz Gökhan Yücel...🤘🇹🇷✴️

 56. Hacı Yusuf PARLAK

  O dönemde çıkan parçaları çok severek dinlememe ragmen bu parçayı ilk defa duydum ama çok güzel bir şarkıya benziyor👏

 57. Doctor Bogenbroom

  Kütahya'da Barış Manço&Moğollar'ın tur otobüsünü dinamitlemişler!..Feylesoflar yuhalanmakla ucuz yırtmış.

 58. Dimanuga

  Love the flute sounds and cheerful vibes in this song. Salam from Indonesia. 🇮🇩

  Zack

  Aleykum salam

 59. Nurgül M.

  Çok tatlı ılık havasıyla gençliğimizin geçmediği yıllara götüren zaman makinesi resmen🌻🌞

 60. bilge

  Tercih dönemi için yazılmış

 61. Evren Varol

  Aşık olmanın dayanılmaz hafifliği gibi enfes bir şarkı, 60-70'lerin anolog sounduna ve Feylesoflar'a selam olsun... ✊🌹💘😍

 62. Nikola Tesla

  Eskiden filozoflara feylesof deniliyormuş, bunu ilk defa babamdan duymuştum. Şimdi bu ismi görünce aklıma bu geldi.

  Homo stultus

  Nikola reyis, seni bu aralar görmüyorum hiç.

 63. Nikola Tesla

  Grup ismini çok sevdim. :)

 64. Mustafa Sarı

  Kötü günün en güzel yanı :) sanırım bu

 65. Arda Ehi

  Daha önce adını bile duymadığım bir grubun çok güzel bir şarkısıyla buluşturdun beni ARRP Teşekkürler

 66. Muzaffer Mahoni

  Kütahya şaşırtmadı

 67. Nar Jinal

  Uzaylı olanlar?

 68. hakan acar

  Çok teşekkürler

 69. selma akpınar

  🤙🏻💕

 70. Ziya Şimşek

  Duygu yoğunluğundan hicbir şey yazamadım. Alacağınız olsun sizin...😊😊😊

 71. Mert Yağmur

  Bu kadar mükemmel eserlerin pek bilinmemesi ne kadar acı

 72. Selva Sefer

  Kapılmış bir akarsuya gidiyorsunNereye gittiğini biliyor musun?Kurtulursun belki diye tutunuyorsunTutunduğun dal çürüktür diye düşünmüyorsunDebelendim kurtulmak için diyorsunNafiledir debelenmek bilmiyor musun?Yeter artık bitsin diye yalvarıyorsunYalvarıyorsun da becerebiliyor musun?Ah bizlerBiz insanlarAh bizler,ah bizlerBiz insanlar ×2Debelendim kurtulmak için diyorsunNafiledir debelenmek bilmiyor musun?Yeter artık bitsin diye yalvarıyorsunYalvarıyorsun da bitirebiliyor musun?Ah bizlerBiz insanlarAh bizler,ah bizleBiz insanlar ×2

 73. Ali Fuat

  Çizimler ayrı, şarkı ayrı, kanal ayrı güzel ya. Her şey için çok teşekkürler. Bu işi sakın bırakmayın.

 74. Necip Öksüz

  Bugün Instagram'dan yazmıştım ama şarkının adını yanlış yazmışım Erkin Koray ceviz oynamaya geldim yükler misiniz?

  GÖKHAN KILLIOĞLU

  Erkin Koray'in bu isimde bir sarkisi yok

 75. Mehmet emin Şekercioğlu

  Yaşamın özeti, Filozofça kısada olsa anlatılmış osenelerde birkaç kez dinlemistim,rock müzik yapan kardeşlerimiz gerek bireyin gerekse sosyal yapının soru ve duygularını müzik le anlatırdı, eller havaya söylemi yoktu ,naif ama dikkat çeken hatırlatmalar ve supurulup bir köşeye bırakılmış türküleri rock yorumuyla bize dinletilerdi.Selam olsun gençler ve daima genç kalanlar.66 yaşında halâ rok dinliyorum...

 76. Betül *

  çok güzelsiniiiiiiz

 77. Beyzanur Derin

  Teşekkürler çok güzel şarkı Emeğinize sağlık 🌹😊

 78. geçirimsiz tabaka

  29 dk geç kaldım

 79. Ayhan Sezer Aras

  Dope👌

 80. Yalan Doğrular

  Çok güzel bi topluluksunuz. Sizlere teşekkür ederim.

 81. TURUNCU BARAKA

  Muhteşem bir müzik ziyafeti sundun Yeni videoma beklerim seni kutlarım bu kanal ve video çok hoşuma gitti ve herkes bu kanala abone olmalı bence bu bir gerçek

 82. Umutsuzun Umut Dolu Evreni

  Biz nasıl şu şarkıdaki modernliği terk ettik? Ne zaman bu kadar yozlaştık? Neden unuttuk kendimizi? Keşke yaşasaydık daha fazla 'insan' kalarak.

  B E Ş E R A

  Demi ama..Müzik seslerle düşünme sanatıdır. Ben müslüman ve örtülü bir kadın olarak uzun zamandan beri müzik ile ilgileniyorum. Bunca zaman boyunca, hayatımın her anında, sırf örtülü ve müslüman bir kadın olduğum için " başındaki örtüden utan!, sesinin haram olduğunu bilmiyor musun, ayıp, günah..." gibi birbirinden cehaletlik kokan sözler sarf ettiler. Müzik yapmaya ne dinler, ne de devletler engel olabilir. Lakin işte bir de cahil insanlar yüzünden müzik yapmasına engel olunan, yeteneklerini ortaya sermesine izin verilmeyen milyonlarca insan var. Benim için müzik yapan ve yapmaya kalkışıldığında destek olan her insan sonsuz büyük değere sahiptir. Bunca zaman tüm dertlerime deva olan bir tek müzik vardı, bütün cevaplarımı onda aradım ve insanlara karşı bütün cevaplarımı da onunla verdim. Çok kısa zamandan beri de youtube'da kendimce, naçizane müziğimi insanlara sunmaya çalışıyorum. Amacım, "ünlenmek, illaki sevilmek " değil, her kadının örtülü, örtüsüz müziğe hakkı olduğunu gösterebilmek. Tabii bunu gösterirken bir nebze olsun kalplerinize dokunabilirsem ne mutlu bana. Bu nedenle ister müslüman olsun, ister hristiyan, her insan müzik yapabilir.!!!

 83. Atro

  internette hiç bu grup hakkında kaynak bile yok çok güzelmiş

 84. furkan gür

  günümüzü güzelleştiren bir bildirim geldi

 85. Selin s.

  Ahh çok güzel💕🎶🔥

 86. Memed Aydin

  Bütün dinleyenlere selam olsun (günün sıcağından).

 87. mert yiğit şenol

  Keşke spotfy a gelse

 88. Nuri Demirağ

  Şöyle hafif oversize, düz beyaz pamuk-keten tişörtlere baskı mı? Neyse hayal kurmayalım şimdi.

  Duygu Yılmaz

  @buse k nasıl alabiliriz peki?

  Muhammedyasir Yaslı

  @Duygu Yılmaz Onlar yakında duyurusunu yapacaklar merak etme.Henüz satışta değiller.

  Duygu Yılmaz

  @Muhammedyasir Yaslı tamamdır teşekkür ederim.

  Hüseyin Uğur Alacatli

  nuri bey yerli uçak n'oldu ?

  Nuri Demirağ

  Hüseyin Uğur Alacatli THK bizi bitirdi.

 89. İbrahim Kılıç

  Bir zaman yolculuğuna ihtiyacım var , bir daha dönmemek üzere...🍂

 90. Kutay Alpdoğdu

  Yaşasınnn🔥

 91. Berqülatör

  Kaygısızlar diloy ve elif deyi gelsin

 92. İbrahim Kılıç

  Nafiledir debelenmek bilmiyormusun ... hayat zor şarkı güzel ....🍂

 93. Lefter Küçükandonyadis

  Zamanla gerilemeseydik böyle şarkılara hala sahip olurduk

 94. Buğu

  🤍😍

Biz İnsanlar Şarkı Sözü

Feylesoflar Biz İnsanlar Mp3 İndir, Biz İnsanlar Müzik İndir Dinle

Biz İnsanlar İçin şarkı sözü eklenmemiş. Biz İnsanlar Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
Biz İnsanlar Anahtar Kelimeler
Feylesoflar Biz İnsanlar Mp3 İndir Dinle , Feylesoflar Biz İnsanlar Şarkı Sözleri , Feylesoflar Albümleri , Feylesoflar Biz İnsanlar Cep Telefonuna Mp3 İndir,Biz İnsanlar bedava mp3 indir ,Biz İnsanlar cepten ücretsiz indir, Feylesoflar Biz İnsanlar Mp3 İndir Dur

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.