mp3 indir semti
Zülküf
 
Esat Kabaklı - Zülküf
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Zülküf
Boyut
: 4.41 MB
İndirme
: 93 Toplam İndirme
26-07-2017 Tarihinde eklendi, Toplam 93 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Esat Kabaklı - Zülküf )
 1. Kenan Can

  Yolyemez dayı mı?Yığınkili Zülküf mü ? derseniz.. Zülküf derler. Zamanın en konuşulan kabadayısı imiş Zülküf. İnsanoğlu ne olursa olsun aciz derler ya .. aynen de öyle olmuş...bir kurşunla dağ gibi Zülküf yere yığılmış.

 2. Sukru Tekin

  kendisini maalesef tanıyamadık ama ismini büyüklerimizden çok duyduk delikanlı bi kabadayıymış kahpeliğe dağ dayanmaz oda şerefsiz bir bekçinin kahpeliğine kurban olmuş fazla söze gerek yok inşallah cennete gider bir mermi bir milyon kahbelikte oldu bitti var

 3. emir demirbaş

  Sizinle gurur duyuyoruz sayin abim

 4. Harputlu Gakko

  Gakgom ağzına sağlık.

 5. emrah yaşbaş

  nerde o eski kabadayılar.yığıkili zülküf tüm türkiyeye nam salmış bir yiğitti.oda birçoğu ile aynı kaderi paylaşmış ve kalleşçe vurulmuştur..allah rahmet eylesin.

Zülküf Şarkı Sözü
Zülküf İçin şarkı sözü eklenmemiş. Zülküf Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
Zülküf Anahtar Kelimeler
Esat Kabaklı Zülküf Mp3 İndir Dinle , Esat Kabaklı Zülküf Şarkı Sözleri , Esat Kabaklı Albümleri , Esat Kabaklı Zülküf Cep Telefonuna Mp3 İndir,Zülküf bedava mp3 indir ,Zülküf cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.