mp3 indir semti
Dağlar
 
Eda Karaytuğ - Dağlar
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Dağlar
Boyut
: 6.98 MB
İndirme
: 13 Toplam İndirme
23-01-2019 Tarihinde eklendi, Toplam 13 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Eda Karaytuğ - Dağlar )
 1. Demet Özdil

  Mükemmel ses mükemmel yorum klarnet oluncada başka bir güzel 👏👏👏

 2. Musteri Musteri

  Muhteşeeeeemmm

 3. yusuf kotan

  Bu kıza Dikkat!. Seher ÇELİK ilk defa bu albümdeki üç bestesi ile çıktı karşımıza. Ruhumuzda hiç bilmediğimiz yerleri uyandırdı. Seher Çelik genç yaşında emsalsiz başarıları ile daha çok gündemimizde olacak görünüyor. Sadece besteleri ile değil daha çok az kimseye nasip olan muhteşem sesi ile de Müzik tarihimize daha çok imzalar atacak görünüyor. Yolu açık olsun. Başarılar diliyorum.

 4. BEKİR ÇİÇEK

  Memleketin malum durumlarından dolayı, ülkesinden uzak yaşamak zorunda kalan, Betrettin DALAN'ın gurbet elde(Almanya) kaleme altığı şiir.

 5. Sezer Koca

  Şu sesin ruha nasıl işlediğine bakarmısın tüylerime kadar diken diken edebiliyor,ağzına yüreğine sağlık keşke sanatı gerçek sanatçılar yapsaydı da değerleri bilinseydi..

 6. Ayhan Aydin

  Çok güzel sözler, harika bir ses... Aşk olsun, dağlar, dağlar nice nice özlemin, öfkenin yurdu olan dağlar... Sana daha neler neler söylenecek kim bilir, bundan sonra da?

 7. Halil Yakar

  Bedrettin Dalan Ergenekon kumpası nedenli Almanya'da Türkiye hasreti çekerken yazmıştır.

 8. Emin bıyık

  Söz Bedrettin Dalan.

 9. Muhlis Tatli

  muhteşem bir uzun hava. " yazana "söyleyene yüreğine sağlık.!   türküler onları yaratanlar gibi sıcak ve samimidirler. Dostturlar. Öfkeli ve isyancıdırlar.  Yüzyıllardan bugüne bugünlerden geleceğe haykırıştır. Öfkemizi." Acımızı." Sevdamızı." Hasretimizi buluruz türkülerde

 10. hamdi özdemir

  Mükemmel bir ses, mükemmel bir yorum. Müzik bir başka güzel. Kutlarımç

Dağlar Şarkı Sözü
Dağlar İçin şarkı sözü eklenmemiş. Dağlar Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
Dağlar Anahtar Kelimeler
Eda Karaytuğ Dağlar Mp3 İndir Dinle , Eda Karaytuğ Dağlar Şarkı Sözleri , Eda Karaytuğ Albümleri , Eda Karaytuğ Dağlar Cep Telefonuna Mp3 İndir,Dağlar bedava mp3 indir ,Dağlar cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.