mp3 indir

Ebru Gündeş - Yaparım Bilirsin Mp3 İndir

Yaparım Bilirsin
Ebru Gündeş - Yaparım Bilirsin
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Yaparım Bilirsin
Boyut
: 2.95 MB
İndirme
: 68001 Toplam İndirme
18-07-2017 Tarihinde eklendi, Toplam 68001 İndirme

Ebru Gündeş - Yaparım Bilirsin şarkısını mp3 olarak indirmek için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir. Sitemizde yer alan tüm içerikler yüksek ses kalitesinde (320Kbps) sunulmaktadır. Ebru Gündeş en yeni şarkıları ve hit mp3 listeleriyle her zaman güncel kalmak için Mp3 Semti'ni takip edin. Güvenli ve hızlı müzik indirmenin keyfini çıkarın!

Mp3 indirmek için tıklayın
Yaparım Bilirsin Bio
Yaparım Bilirsin İçin bio eklenmemiş.
Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Ebru Gündeş - Yaparım Bilirsin )
  1. İbrahim Deniz Utku

    Kraliçemm

  2. Gülşah Pekel

    Mesafeler engel değil sevmelere... ❣️ Çook çook seviyorum 😘

  3. Ramazan Gündoğdu

    Hayatımın anlamısın 💥⚘

  4. Buket Tarim

    Aşksın sen aşkkk❤❤❤

  5. Ayse Bay Elaslan

    Engel değil mesafeler senin yoluna ♥️

  6. Ayse Bay Elaslan

    Hayatta terketmem seni Pamuk kalplim 💕🌸

  7. Ayse Bay Elaslan

    Bu şarkının klibi ve klip arkası 😳😍🌟 en sevdiklerim arasında 🥰

  8. Vesile Orhan

    Gülüşünde bir şey var hep içime dokunur... 💜

  9. Eg Ayşe Totu

    Sen en güzel ayrıntsn😍❤️♥️💕☺️

Yaparım Bilirsin Şarkı Sözü

Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Şarkı Sözleri



Engel mi mesafeler aşk yoluna meşk yoluna
Değer mi sebepsizken ayrılığa
Baş koydum ben seninle mutlu
Aşk yoluna meşk yoluna
Bulurum Kaf dağına kaçsan da
Aşıklar anlar benim her halimi sevdiğimi
Dünyada bensiz bırakmam seni
Yalnızlar anlar benim her halimi sevdiğimi
Hayatta terk etmem seni
Yaparım bilirsin…
Deliyim gözü kara deliyim
Yakarım Romayı da yakarım ben
Bulurum seni yine bulurum
Olurum yine senin olurum
Deliyim gözü kara deliyim
Yakarım Romayı da yakarım ben
Bulurum seni yine bulurum
Olurum yine senin olurum
Engel mi mesafeler aşk yoluna meşk yoluna
Değer mi sebepsizken ayrılığa
Baş koydum ben seninle mutlu
Aşk yoluna meşk yoluna
Bulurum Kaf dağına kaçsan da
Aşıklar anlar benim her halimi sevdiğimi
Dünyada bensiz bırakmam seni
Yalnızlar anlar benim her halimi sevdiğimi
Hayatta terk etmem seni
Yaparım bilirsin…
Deliyim gözü kara deliyim
Yakarım Romayı da yakarım ben
Bulurum seni yine bulurum
Olurum yine senin olurum
Deliyim gözü kara deliyim
Yakarım Romayı da yakarım ben
Bulurum seni yine bulurum
Olurum yine senin olurum
Deliyim gözü kara deliyim
Yakarım Romayı da yakarım ben
Bulurum seni yine bulurum
Olurum yine senin olurum
Deliyim gözü kara deliyim
Yakarım Romayı da yakarım ben
Bulurum seni yine bulurum
Yaparım bilirsin…




18 Temmuz 2017 Salı Günü Eklendi
Yaparım Bilirsin Anahtar Kelimeler
Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Mp3 İndir Dinle , Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Şarkı Sözleri , Ebru Gündeş Albümleri , Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Cep Telefonuna Mp3 İndir,Yaparım Bilirsin bedava mp3 indir ,Yaparım Bilirsin cepten ücretsiz indir, Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Mp3 İndir Dur

Mp3 indir Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve Mp3 indirme butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.