mp3 indir semti
1 Mayıs Marşı
 
Cem Karaca - 1 Mayıs Marşı
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: 1 Mayıs Marşı
Boyut
: 3.80 MB
İndirme
: 249 Toplam İndirme
13-11-2017 Tarihinde eklendi, Toplam 249 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Cem Karaca - 1 Mayıs Marşı )
 1. hiranilsu c

  vatansız VATAN sever CEM BABA

 2. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Merve adamı ne yapıyorlar ya ameliyatmı bişemi takacaklar, ne buldular ne takacaklar adama, adamın üstündemi deneyecekler.

 3. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Kaç metre o torunum ya? Pizza Kulesi gibi.

 4. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İnsanlar bu 1 Mayıs Marşında diyor ya zorbalar, böyle şeyler duymak, beni herkesi üzüyor. Keşke kimsenin kalbi kırılmasa, kimse üzülmese. Ama demekki bunlarda tadı tuzu. Demekki insanların olgunlaşması için gerekiyor, demekki yeterince mutlu olmak, tat almak, coşkuyu, o güzel heycanı hissetmek için olması gerekiyor. İnşAllah kimse kimseyi kırmasın, Allah da izin vermesin. Ben insanlar kırılmasın diye böyle ince hashas bi insanım. Hepimiz öyleyiz. Kalbimiz kimse kırılmaz incilmezse sonsuza kadar çok mutlu olur. Bütün insanlar kardeş gibi olmalı.

 5. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Tarifini boşuna bana vermeyin, ben yumurta bile zor kırıyorum. Allah yardım ediyor da yapıyorum bişeyler, eskiden onuda yapamıyordum.

 6. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Ben de ölüm korkusu var ya belki onun gibi biriyle evlenirim.

 7. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Uzun yaşamak için kendinize Zahide gibi bi eş bulun.

 8. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Ben hiç zorba görmedim, acaba internette resmi varmı?

 9. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İşciler belkide bazı insanlar zorba değildir, belkide bu zorbalık tadı tuzu olduğu için bize bu coşkuyu, heycanı, tadı, mutluluğu yaşatmak için vardır. Belkide zorbada zorba değildir. Belki dünyanın bu zamanki şartları imkanları öyle yapıyordur. Yarabbim bu zorbalık konusununda sende insanlarda mutsuz olayların yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınmasını diliyorum. Amin.

 10. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Evet bitkide güzel, Allah ondanda razı olsun.

 11. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Zahide Hanımda güzel. Onu izlemekde güzel. Bu doktoruda beğeniyorum. Allah tüm sevdiklerimden beğendiklerimden herkesden sonsuza kadar razı olsun, mutlu etsin, herkes de bunu hak etsin İnşAllah.

 12. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Allah patronlardanda razı olsun. Onlarıda sonsuza kadar mutlu etsin.

 13. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İşci çocuğu olan herkes benim gibi işci çocuğu olmakla gurur duymalı. Tuhafdır, Allah öyle güzel yaratmış ki, öyle manalı, 1 Mayıs dendimi, aklıma Atatürk, İzmir de geliyor. Diyecen ne alaka, birbiriyle bağlantılı. Bişeylerle birbirine bağlı var olan herşey. Ne bilim kanallarlamı, köprülerlemi, tünellerlemi, damarlarlamı, hislerle, duygu düşüncelerlemi herşey birbirine bağlı.

 14. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Deminden beri dinleyesim var bu marşı dinliyor ve yazıyorum. Belki güzel oluyordur. İşciler, birileri mutlu oluyordur.

 15. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İşciler önyargılara bakmayın, Allah peygamberler, Atatürk, Fatih Sultan Mehmet, gelmiş geçmiş, şimdiki, gelecekteki tüm varlıklar, iyi insanlar, var olan herşey sizlerle, tüm güzel varlıklarla.

 16. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İşciler 1 Mayıs da dünyadaki tüm işciler büyüklüğünü, yüceliğini tüm dünyaya gösteriyor, İnşAllah bu sonsuza kadar yaşıyacak, ama bak Allah nasıl iyilikle güzellikle beraber. Siz işciler güzelsiniz ki yücesiniz. Kırk bin kere maşallah su gibi akışınızı hiç bi güç engelliyemiyor. İnşAllah dünyadaki tüm sorunlarda sonsuza kadar çözülür. Sorunlara kafayı takmayın, onlar olmasa mevzu bu kadar güzel olmaz. Onlar tuzu biberi. O yüzden varlar.

 17. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Mahsun Kırmızıgül ün bi şarkısında diyor ki, işciler memurlar bende sizdenim. İlk duyduğumdan beri hoşuma gider böyle sözler. Demekki seviyoruz. Mahsun Kırmızıgül ün kardeşlik türküsünü sevmeyen insan bence yok.

 18. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İşciyi hep sevdim, seviyorum, sevecem sonsuza kadar İnşAllah. Allah utandırmasın.

 19. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  1 Mayıs da, Nevruz Bayramı da, aynı dini, milli bayram gibi bayram coşkusu, sevinci bende oluyor. Herkesde oluyordur. Ya İşciyi kim sevmez. Herkes sever.

 20. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İşciler Allah zorbalarıda zorbalıktan kurtarsın, zorbalar bizi, bizim coşkumuzu bozamaz. Sevgi, iyilik her zaman kazanır. Zorbalar dünyanın tadı tuzu. Zorbasız bu kadar heycanlı, coşkulu, güzel olmaz.

 21. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  O ne teyzemin ismi kendide benziyor teyzenin. Güngör ün annesi. Sevim mi ismi?

 22. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Yeni geldiler yavaş yavaş aklıma giriyorlar. Bi de orda teyzeme benziyen bir tane anne var, onların ismini öğrenmek için bakıyorum.

 23. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Fadime Teyzeyide biliyorum.

 24. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Gülcan ile Annesine baktımda şimdi ceylan gibi ne güzel bakıyorlar. Ceylan güzel, saf, temiz o anlamda. Annem kızkardeşim gibi. Ben gerçekten kötü bişe kimseye söylemem. Kalpten kimseyi kırmam. Kötü bişe söylersem o gerçek değil.

 25. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Çünkü işci olmak her zaman güzel, her zaman böyle heycanlı, coşkulu. Benim kaderim böyle olmasaydı işci olmayı becerebilseydim babam gibi, 1 Mayıs da işcilerle ayağımı yere asker gibi vura vura yürürdüm.

 26. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Mesela bu 1 Mayıs Marşı Cem Karaca sonsuza kadar yaşamayı hak ediyor. Bunun gibi bir sürü var böyle sanatcıların, insanların güzel eserleri.

 27. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İnsanlar hep birlikde sevmeyi sevilmeyi kolaylaştıralım, önümüz açılsın, sonsuza kadar mutlu olmak için bunu çocuklarımıza da öğretelim, onlarda çocuklarına. Bu güzel programlar, klipler, keşke kaybolmasa çocuklarımızda bu heycanı yaşasa.

 28. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Peygamberler ne örnek, zormu peygamber olmak, yok değil ya, Allah ı, insanı tüm var olanı sevecen hepsi o.

 29. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Fatih abi ne güzel şeyler yazıyorum değilmi, ekranda gördüğüm insanlar Cem Karaca dan dinlediğim 1 Mayıs Klibi ve o klibin hatırlattığı babam, çevremdeki işciler güzel insanlar, güzel sözlere davranışlara vesile oluyor. Sadece Peygamberler, Atatürk yücelmesin, hak edelim, bizim ne eksiğimiz varsa peygamberlerden, Atatürkden, niye bizler bütün insanlar layık değilmi yücelmeye.

 30. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İşte bunu ortaya çıkarmak lazım, biz insanoğlu 20. ve 21. yüzyıl insanı saklıyoruz sanki. Bu yanlış. Birbirimize olan sevgimizi gösterelim. Seversek, zaten sayarız. Zaten seviyoruzda, bunu göstermediğimiz için o zaman saymıyoruz. Sevgiyi göstermek lazım, saklamak değil. İşciler insanları sevgiyle birbirine bağlarsak, bize hergün sonsuza kadar bayram olur.

 31. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İnsanlar bu size anlattığım insan sevgisi işde. Sizde beni seversiniz, tanısanız, aslında herkes birbirini seviyor.

 32. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Ben bu televizyonda izlediğim televizyonda yeni gördüğüm kafadengi insanlarıda unutmuyorum.

 33. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Bana kafadengi insan lazım, kötüleğe, pisliğe doydum, komaya girdim.

 34. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Fatih abi Ezgi kardeşim, Gülcan kardeşim anneleri ile ne güzel. Sizi izlemek güzel oluyor. Bütün bu benim izlediğim programlara söyleyin, ben büyük adamsan kısmet olursa televizyonda tanıdığım güzel insanların yanına görmeye giderim, kabul ederlerse. Programlar alıyordur telefonlarını. Ben öyle bi 41 yıl yaşadım ki, televizyondaki hoşuma giden insanları kendime yakın hissediyorum.

 35. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Sizde bize kolaylaştırın, herşeyi bizden beklemeyin

 36. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Özgür dayım çıksın, bakacaz artık. Ama Türkiyeyi, ailemi, akrabamı, sevdiklerimi bırakmam.

 37. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İnsanlar, internetteyimde bazı mesajlar geliyor, ondan bunları yazıyorum.

 38. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Yok ya kimsenin ayağına çöp bile batmasın, ne fetöcülere ne kimseye. Yaşasın iyilik.

 39. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Bugün böyle şarkılarmı dinlesem? Fatih Kısaparmak.

 40. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Rahmetli babam bütün işciler gibi, teyzemin kocası gibi, komşularım gibi, tam bi işciydi.

 41. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  1 Mayıs diyince burnuma bahar kokusu ile birlikde babamın tütün kokusu, işci kokusu geliyor.

 42. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Fatih abi bu programdan bu insanlar gitmese keşke, ben bu insanlara alıştım. Sana da bu programın sunuculuğu yakışmış Fatih abi.

 43. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Gülcan seni bugün yine güzel gördüm ha. Hepiniz güzelsiniz. Niye izliyom? Ben sizi dinlemiyorum ki, müzik dinlerken izliyorum.

 44. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İnsanlar Allah ı, sizi ve tüm var olanı seviyorum ve o sevgime güvenerek size diyorum ki Türkiyedeki iyi güzel insanlar. Hatasız kul olmaz. Bazen her türlü kötülüğü hepimiz yapabiliyoruz. Öyle şeyler yapıyoruz ki, nasıl yaptık anlıyamıyoruz? Belkide insanlar bizi kötü zannediyor. Belkide biz kötü değiliz. Belkide bizim zannetiğimiz gibi herkes bizim kötü olduğumuzu düşünmüyor. Sizi yumşatmak için iyilik adına bunları yazıyorum. Allah bizim her türlü hatamızı affediyor. Sevdiklerimizde. Çünkü Allah bizi böyle yaratmış. Bizde birbirimizi sevelim. Hiçbişey boşa değil. Allah var panik yok. O herşeyin takipçisi. Demin bunları yazarken şu Fethullah yazısı geldide. Şu Fethullah Gülenide affedin, gelsin yaşlandı, belki özlemişdir. Sevap, iyilik, insanlık, fedakarlık en güzeli. Bunun gibi kim varsa ülkesini özleyen, bütün milletlere diyorum. Allah, insanlık için var olan herşeye duyduğumuz sevgi için, insanlar var olana gerekli fedakarlığı yapması inanın çok güzel. Her durumdan andan en güzel şekilde faydalanmayı bilmek lazım. Bizim en güzel fedakarlıklarıda en güzel zamanlarda yapmamız en büyük mutluluk, kazanç. Her andan, herşeyden, özellikle büyük kazandıran kazançlardan en güzel en iyi şekilde faydalanmak gerekir. İnsanlara intikam değil, affetmek yakışır. Affetmekden, özürdilemekden, iyilikden, sevgiden, barışdan korkma. Bunlar sonsuza kadar kazanç. Çocuklarımıza da öyle öğretelim. Onlarda çocuklarına öğretsin. Bu böyle gelmiş, böyle sonsuza kadar gitsin, sonsuza kadar yaşayalım.

 45. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Bu 1 Mayıs ın ne olduğunu bizim Türkiye deki gibi herkes anlıyamaz. Her ülke ayrı bi coşku, ayrı bir heycan, ayrı bi sevgi. Allah dünyadaki tüm iyi insanlardan var olan herşeyden razı olsun.

 46. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  İnsanın kendi ülkesi gibisi yok. O ülkede yaşayan insanlara özel ayarlanmış. Allah herkesi sevdiği ülkede sevdikleriyle sonsuza kadar yaşatsın.

 47. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Bi de bahar mevsiminde ha. Bahar mevsimide çok güzel bi mevsim. Ne güzel ayarlanmış Baharda 1 Mayıs. Allahım sana şükürler olsun, Allah tüm insanlardan razı olsun, hak etsin sonsuza kadar mutlu olsun insanlar. Mis gibi çiçek kokuları, rüzgar çok güzel esiyor, Selda Bağcan şarkı söylüyor, Edip Akbayram konseri var ve o gün 1 Mayıs.

 48. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  1 Mayıs heycanı, coşkusu, sevgisi hep devam ediyor, insana sadece o gün yetmiyor, insan doyamıyor bu heycana, coşkuya, güzelliğe. O yüzden bu klibi dinlemek lazım yıl boyunca. Ama herşeyin fazlasıda zarar, bu sefer klipten bıkarsın. Diyecen herşeyi söyleyip şu güzel sözleri batırma. Bana öyle yaptırıyor bazı insanlar, herşeyi söyle diyor, halbuki saçma. İnsanlar biliyor, herşeyi söylemeye gerek yok.

 49. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Sadece 1 Mayıs da değil yıl boyunca her zaman sonsuza kadar 1 Mayıs ruhu ile hareket etmek gerekir. Bu bayramı bu kadar insan sevdiyse bu bayram serseriliğin kötülüğün bayramı değildir. Sevginin, insanlığın özgürlüğün bayramıdır. Tıpkı Nevruz Bayramı gibi. 21 Mart=1 Mayıs=Birlik Beraberlik Sevgi Kardeşlik Sonsuza Kadar Mutluluk

 50. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Ben yüreğimin götürdüğü her yere gidiyorum herkes gibi gitmek isterim. İçimden gelen gitmek istediğim her yere, her siteye, her klibe. Kişi sevdiği ile beraberdir. Yaşasın insanların birlik beraberliği.

 51. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Sonsuza kadar mutlu olsun tüm işciler memurlar, herkes.

 52. Barış Kaya

  1 mayıs işçinin bayramı yaşasın 1 mayıs

 53. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Tüm İşcilerin İşci Bayramı Kutlu olsun. Allah sonsuza kadar mutlulukla en güzel biçimde etkileneceğimiz şekilde havai fişekler konserlerle kutlamayı nasip etsin.

 54. ŞÖYLEDER BİRİSİ

  Gurur duyuyorum babamla, akrabalarımdaki tüm çalışanlarla, sevdiklerimle ve siz tüm işcilerle, sizi destekliyenlerle. Allah hepinizden razı olsun, sonsuza kadar mutlu etsin dünyadaki tüm işciler.

 55. Nilgün Gül

  YEPYENİ BİR GÜNEŞ DOĞAR DAĞLARIN DORUKLARINDA....

 56. Tayfun Soydan

  Neden stalinin fotoğrafını taşıyorsun o zalim değil tam tersi bir devrimcidir

 57. nergiz az

 58. yiğit

 59. yiğit

1 Mayıs Marşı Şarkı Sözü
1 Mayıs Marşı İçin şarkı sözü eklenmemiş. 1 Mayıs Marşı Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
1 Mayıs Marşı Anahtar Kelimeler
Cem Karaca 1 Mayıs Marşı Mp3 İndir Dinle , Cem Karaca 1 Mayıs Marşı Şarkı Sözleri , Cem Karaca Albümleri , Cem Karaca 1 Mayıs Marşı Cep Telefonuna Mp3 İndir,1 Mayıs Marşı bedava mp3 indir ,1 Mayıs Marşı cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.