mp3 indir semti
Kanlı Hemşin
 
Apolas Lermi - Kanlı Hemşin
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Kanlı Hemşin
Boyut
: 4.32 MB
İndirme
: 218 Toplam İndirme
27-04-2018 Tarihinde eklendi, Toplam 218 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Apolas Lermi - Kanlı Hemşin )
 1. Rabia Arslan

  Herkes kesfedemez böyle sesleri. Çok güzel insanı bambaşka yerlere götürüyor büyü gibi..🌹♡

 2. halit günal

  ışte muzık ışte sozzzzzzz

 3. fahrettin yazıcı

  İlla sen anlat Karadeniz'de çalması lazım (!) Harika bir eser harika bir yorum olmuş.ama gel gör ki dinleyeni değeri kadar olmamış.yazik!

 4. Hemşin Ayder

  Kanlı Hemşin ne alaka?

 5. Batuhan Uçan

  Çok güzel olmuş tebrikler

 6. Mahir Atilla

  Bütün şarkıların çok güzel kralll.

 7. nikos xylouris

  Yine tarih, yine sanat ve yine kültürel anlamlarla dolu bir çalışma. Aşk, doğa, ölüm, sürgün... Yaşamın içinden unutulmak istenen gerçekler.. Emsalleri paranın peşinde arabeskle popla uğraşırken, böyle anlamlı eserler üretmek ancak gerçek sanatçıların işidir. İyi ki varsın asi çocuk. Bize kattıkların için teşekkürler.Bu adamın en büyük şanssızlığı Trabzonlu olması. Yalaka Trabzonlular futbol topunun peşinde koşmaktan kültürü sanatı unutmuş. Size her yer Arabistan olmuş. Sadece boş laf ve şov peşindesiniz.Trabzon'da hayran olunacak bir şey mi bıraktınız? Dağları, denizleri siz yaratmadınız. O güzellikler Allah vergisi. Siz o güzelliklerin içine ettiniz. Uzungölü, yaylaları, sahili bozdunuz. Üç kuruş için Arapların götünde geziyorsunuz. Eskiden Trabzon deyince insanın aklına delikanlılar gelirdi. Şimdi yalakalar, dönekler, katiller ve şov peşinde koşan geri zekalılar geliyor. Daha kupanıza sahip çıkamadınız. Çalan kişiye de yüzde 65 oy verdiniz. Top peşinde koşa koşa top oldunuz.

  nikos xylouris

  KUZEY POYRAZ ATEŞDAĞLI  Mesajınla nasıl bir Trabzonlu olduğunu kanıtladın :)

  Mustafa Kayikci

  ..haklı olabilecekken seviyesiz ve haksız olmayı sectiginin farkında mısın arkadasım..

  Engins Atalar

  Sen nerelisin peki beyefendi ?

  Engins Atalar

  Bakın bilmiyorum hangi yöredensiniz kimlerdensiniz? Ama haddinizi aşıyorsunuz,kin nefret bulamış içinizi aklı selim bir insanın söyleyemeceği sözleri yazınıza alıyorsunuz.Doğu Karadeniz’de malum nefret kin bağladığınız kişi yüksek bir oy oranı var yani sadece Trabzon’da değil ve siz bu cüretti nerden alıyorsunuz? Politika politika diye diye beyniniz çürümüş,sevgi saygı birlikte yaşamak nedir herkesin düşüncesine saygı vs... sizin için hiç bir şey ifade etmiyor.Tıpkı bir diktatör kafasıyla sizden olmayan her insana nefret duyuyorsunuz,burası demokratik bir ülke ve her vatandaş istediğine oy verir, Trabzonlular aptal değil keza Türkiye’nin en zeki insanlarından biridirler.Topun peşinden koşmakla aşaladığınız insanlar topun peşinden koşsaydı bu ülkenin başkanına oy vermezlerdi ki sizler onu ümit ettiniz.Trabzon insanı çok rahatsızlık verdi demek size, peki ne yaptı size bu insanlar şahsi olarak? Evinizemi girdiler?Ailenizemi saldırdılar?Şiddet’mi uyguladılar? Ne yaptılar??????Ben Trabzonluyum arkadaş doğu Karadenizliyim sizden dört gömlek üstünüm.Peki niyemi üstünüm? Çünkü insan seviyorum insanı insan olduğu için,bu arada politikayla aram yoktur yakıştırma uçusun vücudun etiketleme yapmayın lütfen.

Kanlı Hemşin Şarkı Sözü
Kanlı Hemşin İçin şarkı sözü eklenmemiş. Kanlı Hemşin Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
Kanlı Hemşin Anahtar Kelimeler
Apolas Lermi Kanlı Hemşin Mp3 İndir Dinle , Apolas Lermi Kanlı Hemşin Şarkı Sözleri , Apolas Lermi Albümleri , Apolas Lermi Kanlı Hemşin Cep Telefonuna Mp3 İndir,Kanlı Hemşin bedava mp3 indir ,Kanlı Hemşin cepten ücretsiz indir


Mp3 Semti bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3semtigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.